Puchar Anglii: Man City i Leicester w ćwierćfinale

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  04.03.2020 22:40

Sergio Aguero  |  fot. Razvan Pasarica/SPORTPICTURES

Manchester City i Leicester City to kolejne zespoły, które awansowały do ćwierćfinału Pucharu Anglii. W środowych meczach piątej rundy pokonały odpowiednio Sheffield Wednesday i Birmingham City.

W obu spotkaniach o awansie do kolejnej rundy decydowała jedna bramka. Awans Obywatel w konfrontacji z Sheffield zapewnił Sergio Aguero, który w 53. minucie zdobył zwycięskiego gola.

Tymczasem w meczu Leicester - Birmingham bezbramkowy wynik utrzymywał się zdecydowanie dłużej. Dopiero w 82. minucie bramkę dla Lisów zdobył Ricardo Pereira i to podopieczni Brendana Rodgersa zameldowali się w kolejnej rundzie.

Leicester City - Birmingham City 1:0 (0:0)
1:0 Ricardo Pereira 82'

Sheffield Wednesday - Manchester City 0:1 (0:0)