REKLAMA
REKLAMA

Arteta: Czuję się już lepiej

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  13.03.2020 21:52
Arteta: Czuję się już lepiej

Kibice Arsenalu  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Arsenalu Mikel Arteta poinformował na Twitterze, że czuje się lepiej. Szkoleniowiec Kanonierów został zakażony koronawirusem.

- Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Czuję się już lepiej. Przed nami wszystkimi ogromne i bezprecedensowe wyzwanie. Teraz liczy się tylko i wyłącznie zdrowie każdego z nas. Chrońcie się nawzajem, a wszyscy przez to przejdziemy. Dobra robota Premier League z podjęciem właściwej decyzji - napisał Arteta.

W piątek z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa zawieszono rozgrywki w Premier League.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Konradosmen | 13.03.2020 23:06

a jak sie ma czuć jest młody  a dla młodych ten wirus praktycznie nie zagraża.. objawy są lekkie jak przy przeziębieniu po 2 tygodnie samo przechodzi ,, ale chodzi o to ze sie przenosi z jednego na drugiego i zeby starych ludize nie pozarazac bo to dla nich jak wyrok./

devious666 | 14.03.2020 02:23

@Konradosmen
"a jak sie ma czuć jest młody  a dla młodych ten wirus praktycznie nie zagraża.. objawy są lekkie jak przy przeziębieniu po 2 tygodnie samo przechodzi"

Brednie, młody tak samo może mieć ciężki stan i być intubowanym - każdy organizm reaguje inaczej. Owszem ofiary śmiertelne to w przeważającej ilości osoby starsze, słabsze, schorowane - ale to nie znaczy automatycznie, że każdy młody przejdzie to bezproblemowo - jedni tak, a inni nie. Na całym świecie są obecnie dzisiątki tysięcy ludzi w stanie ciężkim lub krytycznym i gwarantuję Ci, że nie wszyscy są starzy...

redsik | 14.03.2020 06:38

@devious

nie warto, on wie lepiej.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy