REKLAMA
REKLAMA

Fabiański zniesmaczony sytuacją na Wyspach Brytyjskich [wideo]

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl / Canal+  |  16.03.2020 12:20
Fabiański zniesmaczony sytuacją na Wyspach Brytyjskich [wideo]

Łukasz Fabiański  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pandemia koronawirusa w Europie rozwija się w zawrotnym tempie. Poszczególne kraje mają różne strategie na to, aby poradzić sobie z rozprzestrzenianiem kolejnych zakażeń. Tymczasem ciekawej wypowiedzi na ten temat udzielił w programie "Liga+ Extra" na antenie Canal+ Sport reprezentant Polski w osobie Łukasza Fabiańskiego.

Odnotujmy, że na Wys[pach Brytyjskich są już 1372 osoby, które dotknął koronawirus. Z kolei 35 zmarło. Chociaż w kilku krajach na całym świecie ogłoszony jest już stan wyjątkowy, to władze Zjednoczonego Królestwa jeszcze nie podjęły tak drastycznych kroków, co niepokoi polskiego golkipera West Hamu United.

- Dzisiaj odbyły się półmaratony, w których pobiegło sporo osób. Nastrój jest lekceważący, nie do końca wszyscy zdają sobie sprawę z tym jakie jest zagrożenie. Jestem sfrustrowany tym, jak ten rząd podchodzi do sprawy - mówił Fabiański.

34-latek jest też zdanie, że rozgrywki angielskiej ekstraklasy mogą zostać dokończone.

- Ogólnie mam jakieś takie przekonanie, że może być duże ciśnienie, aby mimo wszystko ten sezon dokończyć ze względów finansowych. Wiadomo, że Premier League to produkt, z którym związane są ogromne pieniądze. Tym samym nasz zdrowie nie jest do końca aż tak tak istotne. Przypuszczam zatem, że będzie dążenie do tego, abyśmy wrócili na boisko jak najszybciej - dodał bramkarz Młotów.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

xxBANGxx | 16.03.2020 12:29

Fabiański ma sporo racji, bo niestety, ale UK to stan umysłu.

TteamWand | 16.03.2020 17:53

Każdy kto śledzi sytuacje na wyspach wie że podeszli oni to tego zupełnie inaczej co krytykuje bardzo wiele osób.
Gdy wszyscy w europie wszystko pozamykali żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa oni nie zamkneli niczego i jeszcze w weekend ludzie w wielkich skupiskach bawili się razem.

Dziś Guardian pisze się że hospitalizowanych z powodu C19 może być 8mln ludzi na Wyspach a pół miliona może umrzeć.

Zobaczymy wkrótce kto miał racje i czy Wyspy nie podzielą losu Włoch.

The_Normal_One_ | 16.03.2020 20:45

Wystarczy zobaczyć jaki jest natłok meczy w grudniu i w styczniu, żeby bez zgłębiania się dalej przyznać mu rację. Współcześni gladiatorzy - co im się stanie nikogo nie interesuje.

MoSSu | 16.03.2020 21:22

Zdrowie piłkarzy jest niczym przy umowach sponsorskich i możliwych odszkodowaniach. Taka smutna prawda.

Kluby zrobią wszystko żeby liga wystartowała.

Konradosmen | 16.03.2020 23:35

Koronawirus na Wyspach. Celem rządu jest "opóźnienie i spłaszczenie szczytu epidemii"

Nie podjęto jednak formalnej decyzji o odgórnym zamknięciu wydarzeń kulturalnych i imprez masowych, podobnie jak zdecydowano się na utrzymanie otwartych szkół.
wszystko w gescie władz ligi.,,, odwołali mecze w ostatniej chwili bo sie okazało ze trener arsenalu chory , i dla tego tez zeby nie grac przu pustych trybunach
tydzien temu liga grała wszyscy grali przy pełnych trybunach słyszał ktoś zeby sie ktoś na meczu zaraził >?? ktorymkolwiek ...
liga  ruszy tak czy inaczej nawet na neutralnych wydzielonych  stadionach bez kibiców, we włoszech chcą dokoczyc lige ale dopiero w maju... a co tam sie dzieje... jakie jes cisnienie z bundeslidze w   w hiszpani... ligi ruszą bo nie odwołają nagle w całej europie wszystkich mistrzów krajou  vice mistrzow , tych z awansem do Europejskich pucharów, spadkowiczów czy ci co awansowali z 2 ligi....anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy