REKLAMA
REKLAMA

Harry Kane wraca do zdrowia po kontuzji

dodał: CB  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  25.03.2020 19:29
Harry Kane wraca do zdrowia po kontuzji

Harry Kane  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Harry Kane jest na dobrej drodze do powrotu do treningów z drużyną - informuje Tottenham Hotspur. Oczywiście, gdy będzie to możliwe.

Napastnik Tottenhamu i reprezentacji Anglii po raz ostatni pojawił się na boisku w trakcie meczu z Southampton na początku stycznia. Kane opuścił boisko z powodu urazu. Kontuzja okazała się na tyle poważna (zerwanie ścięgna uda), że zawodnik wymagał operacji i długotrwałej rehabilitacji.

Ta przebiega zgodnie z planem. Kane miał wrócić do treningów z drużyną w kwietniu, ale z racji pandemii koronawirusa, nie jest to w tej chwili możliwe. Rozgrywki w Anglii zostały zawieszone co najmniej do 30 kwietnia.

- Czuję się dobrze, zarówno z osobistego punktu widzenia, jak i patrząc pod kątem rehabilitacji. Nie wybiegam myślami zbyt daleko, ale wierzę, że wrócę do treningów z zepołem za dwa lub trzy tygodnie. Robię wszystko by wrócić do pełni formy. Ciężko pracuję zarówno na siłowni, jak i w domu -  powiedział Harry Kane cytowany przez klubową stronę internetową.

- Oczywiście teraz wszyscy myślą o koronawirusie i jest to moment by być razem z rodziną, dbać o bezpieczeństwo i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Ja i moja rodzina czujemy się dobrze - podkreślił snajper Spurs.

Kane zdobył w tym sezonie Premiership 11 goli w 20 rozegranych spotkaniach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco