REKLAMA
REKLAMA

Rashford: Czuję się o wiele lepiej

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  28.03.2020 19:00
Rashford: Czuję się o wiele lepiej

Marcus Rashford  |  fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napastnik Manchesteru United Marcus Rashford stwierdził, że czuję się o wiele lepiej niż na początku miesiąca. Snajper Czerwonych Diabłów wraca obecnie do zdrowia po kontuzji pleców, której nabawił się jeszcze w styczniu.

- Czuję się o wiele lepiej. Za kilka dni mam prześwietlenie, które powinno wszystko potwierdzić. Czuję się jednak o wiele lepiej w porównaniu do dwóch lub trzech tygodni temu - powiedział Rashford.

- Czuję się 10 razy lepiej. Chodzi tylko o to, aby przygotować się do powrotu do treningów, a następnie do meczów z drużyną. Jestem w dużo lepszym miejscu. Jestem o wiele szczęśliwszy, niż byłem miesiąc temu, więc wszystko wygląda pozytywnie - dodał napastnik Manchesteru United.

Rashford przyznaje, że brakuje mu emocji związanych z meczami dla United i przebywania razem z kolegami z drużyny. - Wszyscy radzą sobie z okolicznościami najlepiej jak potrafią. Spędzam ten czas w swoim domu, pracując na siłowni, czytając książki, oglądając Netflixa i robiąc wszystko, co mogę, aby czas płynął szybciej - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Griezmann | 28.03.2020 20:19

Dobra wiadomośćanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy