REKLAMA
REKLAMA

Cięcie kosztów w Tottenhamie

dodał: CB  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  31.03.2020 20:21
Cięcie kosztów w Tottenhamie

Stadion Tottenhamu  |  fot. goal.pl

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Prezes Tottenhamu Hotspur, Daniel Levy poinformował dzisiaj o obniżce płac, która dotknie 550 osób pracujących w klubie.

Wszyscy pracownicy Tottenhamu, łącznie z prezesem i kadrą zarządzającą muszą się pogodzić z obniżką wynagrodzeń o 20 procent.

- Robimy to by chronić miejsca pracy - podkreślił Levy. - Jako prezes mam obowiązek dopilnować, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, aby chronić naszych pracowników, fanów, partnerów, a nasz klub zachować dla przyszłych pokoleń - napisał prezes w liście skierowanym do społeczności Spurs.

Obniżki wynagrodzeń nie dotknęły piłkarzy, ale wydaje się, że Tottenham wkrótce pójdzie śladem Barcelony, Juventusu czy Bayernu, gdzie zawodników również dotknęło cięcie kosztów.  Przykłady tych właśnie klubów wskazał Levy w swoim oświadczeniu.

- Możemy być ósmym co do wielkości klubem na świecie pod względem przychodów, ale wszystkie te dane historyczne są teraz nieistotne, ponieważ wirus nie ma granic. Klub faktycznie przestał działać, a roczne koszty jego utrzymania sięgają setek milionów funtów - podkreślił prezes Tottenhamu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Wojo666 | 31.03.2020 20:51

"obniżki wynagrodzeń nie dotknęły piłkarzy" WTF? Przecież to kpina ze zwykłych ludzi, to te gwiazdeczki powinny najwięcej dostać po kieszeni, a oni zabierają najbiedniejszym, nawet nie wiem czy to jest jeszcze śmieszne czy już tragiczne.

mysterkoma | 01.04.2020 14:21

Nie pomyślałeś, że dla piłkarzy szykują sporo większą obniżkę?anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
12.08 22:34
11.08 15:50