REKLAMA
REKLAMA

Wracający do zdrowia Hudson-Odoi zapowiada walkę o miejsce w kadrze

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  01.04.2020 20:34
Wracający do zdrowia Hudson-Odoi zapowiada walkę o miejsce w kadrze

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Skrzydłowy Chelsea Callum Hudson-Odoi z niecierpliwością czeka na powrót na boisko po zwalczeniu koronawirusa i już teraz celuje w wywalczenie sobie miejsca w kadrze reprezentacji Anglii na mistrzostwa Europy, które rozegrane zostaną w przyszłym roku.

Reprezentant Anglii w marcu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusem i był pierwszym zawodnikiem w Premier League, który zaraził się tym wirusem. Hudson-Odoi odczuwał tylko lekkie objawy, a po trzytygodniowym odpoczynku, wraca obecnie do pełni zdrowia.

- Czuję się doskonale. Miałem wirusa, ale już go zwalczyłem. Czuję się teraz całkiem dobrze, wracam do siebie. Wszystko jest w porządku - powiedział Hudson-Odoi.

- Zaraziłem się koronawirusem chyba trzy tygodnie temu. W poniedziałek było mi gorąco, ale następnego dnia czułem się znowu normalnie. Myślałem, że to tylko drobna sprawa z temperaturą, ale tak nie było - dodał.

- Wszystko dzieje się tak szybko i nie wiedziałem, że ten wirus odegra taką rolę na świecie i dotknie tak wielu ludzi. Każdy musi być ostrożny. Miejmy nadzieję, że wkrótce sobie z nim poradzimy i wszystko wróci do normy - powiedział skrzydłowy Chelsea.

Hudson-Odoi zapowiada również walkę o przekonanie do siebie selekcjonera reprezentacji Anglii Garetha Southgate'a, gdy rywalizacja zostanie wznowiona. - To dla mnie dobra okazja, aby pokazać się ponownie i dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że będzie to dla mnie szansa zagrać na Euro - powiedział zawodnik Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Luciferrrroo | 02.04.2020 16:00

Ciekawe jak jego płuca, bo w polskich mediach pojawiały się artykuły, że po przejściu choroby, nawet u młodych występują trwałe zmiany w płucach i ciężko jest nawet biegać.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy