REKLAMA
REKLAMA

Menedżer Giroud: Nie wiemy, co przyniesie przyszłość

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  02.04.2020 09:19
Menedżer Giroud: Nie wiemy, co przyniesie przyszłość

Olivier Giroud  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Menedżer Oliviera Giroud ujawnił, że jego klient w trakcie styczniowej sesji transferowej nie dołączył do Interu Mediolan tylko dlatego, gdyż Chelsea FC nie potrafiła znaleźć następcy dla Francuza. Ostatnio pojawiły się głosy, że zawodnik może latem zasilić szeregi SS Lazio.

- Jedynym powodem, który sprawił, że umowa z Interem nie doszła do skutku, było to, że Chelsea nie mogła znaleźć zastępcy z jego cechami - powiedziała Calciomercato.com agent piłkarza Luca Antonini, który pracowała jako pośrednik w styczniowych negocjacjach.

Lazio również w styczniu było zainteresowane pozyskaniem Giroud. Klub z Wiecznego Miasta  podobno chce spróbować pozyskać zawodnika w trakcie letniego mercato, gdy Francuz będzie mógł zmienić klub na zasadzie wolnego transferu.

- Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, zwłaszcza że w przypadku pandemii koronawirusa nikt nie mówi o rynku transferowym ani o rozpoczęciu negocjacji - rzekł 37-latek.

- W każdym razie mogę powiedzieć, że Antonio Conte może nadal chcieć pozyskać Oliviera Pracował już z nim w Chelsea i mieli dobre relacje. Giroud okazał się wzorowym profesjonalistą, ponieważ pomimo braku gry przez pierwsze sześć miesięcy, nigdy nie powiedział nic złego o klubie lub menadżerze - kontynuował Antonini.

- Kiedy wreszcie otrzymał szansę gry strzelił trzy gole. Conte wie, że może pozyskać zawodnika z dużym doświadczeniem, aby ulepszyć i tak już silną drużynę Interu - skwitował Włoch.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco