REKLAMA
REKLAMA

Kluby w Anglii chcą więcej zmian po wznowieniu ligi

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Telegraph  |  02.04.2020 09:52
Kluby w Anglii chcą więcej zmian po wznowieniu ligi

Mohamed Salah  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Według informacji The Telegraph menedżerowie klubów Premier League wnioskują o to, aby po wznowieniu sezonu zostało zwiększona możliwość przeprowadzania zmian. Przypomnijmy, że rozgrywki angielskiej ekstraklasy są zawieszone do końca kwietnia w związku z pandemią koronawirusa.

Angielska gazeta sugeruje, , że z powodu napiętego kalendarza piłkarze mogą być narażeni na poważne kontuzje zdaniem klubów Premier League. Aby tego uniknąć przedstawiciele angielskiej ekstraklasy będą prosić władze rozgrywek o podjęcie decyzji o wprowadzeniu dodatkowych zmian.

Zawodnicy klubów Premier League oczekują też mini-okresu przygotowawczego przed wznowieniem rozgrywek, co miałoby trwać mniej więcej dwa tygodnie.

Odnotujmy, że obecnie prawie wszystkie wydarzenia sportowe na całym świecie zostały zawieszone. Wybuch koronawirusa został po raz pierwszy wykryty w grudniu 2019 roku w chińskim Wuhan. Tymczasem 11 marca Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiło, że epidemia stałą się pandemią.

Do tej pory na całym świecie odnotowano ponad 930 tysięcy przypadków infekcji, z czego 47 tysięcy osób zmarło.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Rob66 | 02.04.2020 10:39

To rozumie się samo z siebie.
Jeżeli nie przeprowadzą okresu przygotowawczego będą niesamowite problemy kondycyjne oraz kontuzje na masowa skale.

rada05 | 02.04.2020 10:45

niech im podzielą boiska na połowę i grają 6 na 6 , na jednym boisku dwa mecze równolegle i kolejkę zrobią w miesiąc :D:D:D:D:D:D

Wojo666 | 02.04.2020 23:37

Rada05 nie zapomnij dodać że powinni im potroić zarobki! W końcu będą się narażać.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy