REKLAMA
REKLAMA

Alternatywne rozgrywki piłkarskie w STS

dodał: CB  |  źródło: goal.pl/bukmacherzy  |  05.04.2020 10:59
Alternatywne rozgrywki piłkarskie w STS

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
STS wprowadza do oferty alternatywne rozgrywki piłkarskie. To mecze wirtualne w najsilniejszych ligach europejskich.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Alternatywne rozgrywki piłkarskie będą rozgrywane – podobnie jak rzeczywiste – w formacie 90-minutowych meczów z udziałem wszystkich drużyn najwyższych szczebli ligowych w Europie. Będą one odwzorowywać stan rzeczywisty rozgrywki: mecze rozgrywane w weekendy w godzinach typowych dla danych lig i będą opierały się na aktualnej formie zespołów w oparciu o dane i statystyki dotyczące ponad 50 tysięcy rozegranych wcześniej spotkań! Całość pozwoli na jak najbardziej realne oddanie prawdziwej rywalizacji, którą znamy z piłkarskich boisk.


Przejdź na stronę STS


Nawet 50 zakładów na hitowy mecz. Obstawianie zakładów jest możliwe zarówno w ramach oferty przedmeczowej oraz zakładów live, w czasie których będziesz miał dostęp do symulacji na żywo! Bądź na bieżąco z rozgrywką i obstawiaj opierając się na przebiegu meczu.

Oferta obejmuje zakłady znane z klasycznej oferty ligowej, w związku z czym pojawia się przed Tobą możliwość obstawiania rozstrzygnięcia końcowego meczu, dokładnego wyniku, liczby goli i wiele więcej – nawet do 50 zakładów na dany mecz.

Czym są ligi wirtualne?


Ligi wirtualne to symulowane gry realnych drużyn. Działają na podobnej zasadzie jak, oferowane przez STS, Sporty Wirtualne. Z tą różnicą, że mecze odbywać się będą w pełnowymiarowym czasie gry. W przypadku piłki nożnej jest to 90 minut. Ligi wirtualne w STS są dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej jak i na żywo.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy