REKLAMA
REKLAMA

Man City ukarze Walkera?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  05.04.2020 19:46
Man City ukarze Walkera?

Piłkarze Manchesteru City  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec swojego zawodnika Kyle'a Walkera. To efekt zachowania obrońcy, który w ubiegłym tygodniu zorganizował u siebie w domu imprezę, łamiąc tym samym zasady brytyjskiego rządu dotyczące lockdownu i zachowania dystansu społecznego.

"Manchester City zna historię z tabloidu na temat życia prywatnego Kyle'a Walkera w związku z naruszeniem brytyjskich zasad lockdownu i dystansu społecznego. Piłkarze są globalnymi wzorcami do naśladowania, a nasi pracownicy i zawodnicy pracują nad wspieraniem niesamowitych wysiłków służby zdrowia i innych kluczowych pracowników w walce ze skutkami koronawirusa, w każdy możliwy sposób. Działania Kyle'a w tej sprawie bezpośrednio zniweczyły te wysiłki. Jesteśmy rozczarowani słysząc zarzuty, odnotowując szybkie oświadczenie i przeprosiny Kyle'a, a w najbliższych dniach przeprowadzimy wewnętrzną procedurą dyscyplinarną" - czytamy w oświadczeniu.

Sam piłkarz już wcześniej wystosował oświadczenie, w którym przeprosił za swoje zachowanie i zaapelował do wszystkich o stosowanie się do zasad.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Rob66 | 06.04.2020 12:35

Nie od dziś wiadomo że niektórzy piłkarze to kretyni..bez szkół i bez pomyślunku.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy