REKLAMA
REKLAMA

Marino: Premier League ogłosi koniec sezonu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.04.2020 08:06
Marino: Premier League ogłosi koniec sezonu

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciekawej wypowiedzi udzielił ostatnio dyrektor techniczny Udinese Calcio w osobie Pierpaolo Marino, który siłą rzeczy ma informacje na temat siostrzanego klubu Watfordu FC. Jego zdaniem sternicy Premier League mają wkrótce zakomunikować, że sezon 2019/2020 nie zostanie dokończony.

Powyższe doniesienia są o tyle ciekawe, że w ubiegłym tygodniu na podobny komunikat zdecydowali się decydenci belgijskiej ekstraklasy, którym pogroziła jednak Europejska Unia Piłkarska (UEFA), przekonując, że tak postawienie sprawy może wiązać się z odsunięciem belgijskich drużyn od europejskich pucharów.

- Federacja Belgijska już zaplanowała koniec swojej ligi, pomimo groźby sankcji ze strony UEFA - powiedział Marino w rozmowie ze SportItalia.

- W Anglii przedstawiciele Premier League mają opublikować podobne oświadczenie, ponieważ sytuacja staje się bardzo, bardzo poważna. Mam szczerą nadzieję, że po koronawirusie znów będziemy mogli grać w piłkę nożną - kontynuował 65-latek.

- Niezależnie od tego, jak długo potrwa przerwa, to musimy wydostać się z tej niebezpiecznej strefy. Martwię się o kolejne sezony, a nie ten niedokończony - uzupełnił Włoch.

Udinese i Watford są własnością rodziny Pozzo i są bardzo silnie powiązane ze sobą, wielokrotnie wymieniając piłkarzy na pożyczki lub stałe transfery. Jeśli Marino twierdzi, że Premier League jest gotowa ogłosić koniec sezonu 2019-20, miałby o tym więcej wiedzy niż ktokolwiek inny we Włoszech.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Konradosmen | 08.04.2020 21:26

bzdury gada.., nawet we włoszech gdzie sytuacja jest  gorsza,, juz mówią o wznowieniu sezonu , tylko pytanie kiedy i gdzie na jakich zasadach czy neutralne boiska czy bez kibiców,, a ten  gada   bzdury codziennie cos innego gadają ,  w belgi zakonczyli sezon ale to mała liga mało znaczaca , i mistrza wyłowiono../ a uefa juz im groziła wykluczeniem z europejskich pucharow,,, , w angli w hiszpani w niemczech czy we włoszech  nikt nawet nie mysli o anulowaniu sezonu,., gra idzie  o gróbe miliardy , a skoro piłkarze zdrowi to nic nie szkodzi by grali nawet na neutralnych stadionach przy pustych stadionach

q-4 | 08.04.2020 22:53

Jako fan United , szczerze szkoda byłoby mi kibiców Liverpoolu.Po prostu zasłużyli na ten tytuł. Gdyby sytuacja z wirusem miała miejsce w poprzednim sezonie gdy zawodnicy z Anfield walczyli do końca z City nie miałbym tego problemu.Teraz sytuacja jest taka, że Liverpool praktycznie nie mógł przegrać mistrzostwa. Tylko czy przyznanie mistrzostwa w takich okolicznościach smakować będzie tak samo?
Raczej nie.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy