REKLAMA
REKLAMA

Mane: Liverpool bez tytułu? Zrozumiem każdą decyzję

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  08.04.2020 13:10
Mane: Liverpool bez tytułu? Zrozumiem każdą decyzję

Sadio Mane  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Napastnik Sadio Mane stwierdził, że zrozumiałby decyzję gdyby Liverpoolowi nie został przyznany mistrzowski tytuł za obecny sezon.

Liverpool był na bardzo dobrej drodze do zdobycia pierwszego od 30 lat tytułu, ale przeszkodziło mu w tym zawieszenie rozgrywek z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Rywalizacja została zawieszona na czas nieokreślony i będzie mogła zostać wznowiona dopiero wtedy, gdy będzie to bezpieczne.

Pojawiły się jednak również apele o unieważnienie obecnego sezonu, co sprawiłoby, że Liverpool, mimo ogromnej 25-punktowej przewagi nad drugim Manchesterem City, nie mógłby cieszyć się z mistrzowskiego tytułu.

- Chcę wygrywać mecze i zdobywać trofea, to jest to, co kocham. Ale w tej sytuacji, cokolwiek się stanie, zrozumiem - powiedział Sadio Mane.

- Byłoby to trudne dla Liverpoolu, ale cała sytuacja jest zdecydowanie trudniejsza dla wielu milionów ludzi na całym świecie. Niektórzy ludzie stracili członków rodziny i to jest bardziej skomplikowana sytuacja - kontynuował.

- Ale dla mnie jest to moje marzenie i chcę wygrywać każdego roku. Jeśli tak się nie stanie, to zaakceptuję to, to część życia. Miejmy nadzieję, że sięgniemy po tytuł w kolejnym sezonie - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

redsik | 08.04.2020 17:35

mam nadzieję że w tym i w kolejnym Sadiuś :)

Konradosmen | 08.04.2020 21:28

mane typowo gada po Afrykansku jak na moj gust,,  \
Liverpool będzie mistrzem sezon dokonczony bedzie nie poto  odroczyli euro o rok zeby ligi do konca wakacji  dokonczyły  sezon , nawet przy pustych stadinach czy przeneutralnych, zeby teraz wszystko odwołac....

The_Normal_One_ | 09.04.2020 09:19

@Konradosmen - jeszcze raz, tylko teraz po polsku i z zasadami interpunkcji.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy