REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Nie działałem zgodnie z zaleceniami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  08.04.2020 14:59
Mourinho: Nie działałem zgodnie z zaleceniami

Jose Mourinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho przyznał, że popełni błąd przeprowadzając indywidualny trening z Tanguyem Ndombele w publicznym parku.

Tottenham Hotspur został zmuszony do przypomnienia swoim pracownikom o zasadach dystansu społecznego po tym, jak Mourinho został we wtorek sfotografowany podczas treningi z pomocnikiem na Hadley Common w Barnet.

Inni piłkarze Tottenhamu Davinson Sanchez i Ryan Sessegnon również zostali zauważeni biegnący obok siebie w oddzielnej sesji treningowej, podczas gdy Sergie Aurier sfilmował się na Instagramie biegnąc obok przyjaciela.

- Zgadzam się, że moje działania nie były zgodne z wytycznymi rządowymi i musimy mieć kontakt tylko z członkami naszego własnego gospodarstwa domowego. Ważne jest, abyśmy wszyscy odegrali swoją rolę i postępowali zgodnie z rządowymi zaleceniami, aby wspierać naszych bohaterów ze służby zdrowia i ratować życie - powiedział Mourinho.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

redsik | 08.04.2020 17:33

nigdy nie zrozumie downa, pierw łamią przepisy a potem publicznie przepraszają, Grealish i Kyle Walker wcześniej i teraz kolejni.

Fonek | 08.04.2020 18:48

No co zasady, przepisy czy ogólnie prawo istnieje po to żeby je łamać przecież co nie? Sam święty nie jestem, ale podczas tej epidemii trzymam się zaleceń i trzymam się tego o czym się mówi, ale skoro niektórzy politycy nie przestrzegają tych zasad to czego oczekiwać od ludzi? W dodatku na tyle bogatych, że kary finansowe niezbyt ich bolą.

propu31 | 09.04.2020 08:29

Aurier widzę, że się nie uczy na błędach... D****anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy