REKLAMA
REKLAMA

Felipe Anderson dołączy do Napoli, Lozano do WHU?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  15.04.2020 08:35
Felipe Anderson dołączy do Napoli, Lozano do WHU?

Hirving Lozano  |  fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Piłkarze wracają na boiska!
Włoskie media donoszą, że możliwy jest transfer Hirvinga Lozano do West Hamu United. Z kolei do ekipy z Kampanii miałby dołączyć Felipe Anderson.

W kontekście Meksykanina warto przypomnieć, że on trafił do Napoli z PSV Eindhoven latem minionego roku, kosztując 38 milionów euro. Lozano z przedstawiciele Serie A parafował umowę do końca czerwca 2024 roku.

Najnowsze doniesienia w sprawie przyszłości 24-latka wskazują, że zainteresowanie zawodnikiem wyrażają sternicy The Toffees. Gazeta Cronache di Napoli sugeruje natomiast, że jest jeszcze jeden klub z Premier League, który może pozyskać 39-krotnego reprezentanta Meksyku.

W kontekście przyszłości Lozano warto natomiast podkreślić, że przedstawiciele Azzurrich mają zamiar wymienić się piłkarzami z Młotami z Londynu. Tym samym urodzony w Mexico City zawodnik miałby zasilić szeregi West Hamu United. Z kolei w przeciwnym kierunku miałby się udać Brazylijczyk Felipe Anderson.

Jeśli były piłkarz SS Lazio trafiłby do teamu dowodzonego przez Gennaro Gattuso, byłby to jego powrót do Serie A. Dodajmy, że 27-latek w latach 2013-2018 bronił barw Orłów, skąd trafił do teamu ze stolicy Anglii za 38 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco