REKLAMA
REKLAMA

Odroczone wynagrodzenia Aston Villi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  25.04.2020 18:02
Odroczone wynagrodzenia Aston Villi

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Piłkarze wracają na boiska!
Pierwsza drużyna Aston Villi, trenerzy oraz kadra zarządzająca wyższego szczebla zgodzili się na 25-procentowe odroczenie wypłaty wynagrodzenia na kolejne cztery miesiące - poinformował w sobotę klub.

- Mam przyjemność ogłosić dziś środki mające na celu ochronę środków utrzymania naszych cennych pracowników i ich rodzin - powiedział dyrektor generalny klubu Christian Purslow.

Decyzja zapadła w trakcie debaty nad tym, czy właściwe jest, aby zawodnicy Premier League godzili się na zmniejszanie wynagrodzeń i ich odraczanie, biorąc pod uwagę znaczne bogactwo większości właścicieli klubów.

Purslow stanął jednak w obronie Nassefa Sawirisa i Wesa Eensa, którzy kupili Aston Villę latem 2018 roku. - W ciągu dwóch sezonów, odkąd Nassef Sawiris i Wes Edens uratowali Aston Villę, wspierali i finansowali odbudowę klubu za pomoc ogromnych prywatnych inwestycji finansowych - powiedział Purslow.

- Nadal zapewniają znaczne środki finansowe, które w połączeniu z tymi znaczącymi odroczenia pensji umożliwiają Aston Villi potwierdzenie, że wszyscy pracownicy zajmujący się piłką nożną, w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, zostaną zatrzymani i będą opłacani w całości przez czas trwania blokady - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco