REKLAMA
REKLAMA

Arsenal nie rozmawia z Özilem o kontrakcie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  22.02.2020 22:22
Arsenal nie rozmawia z Özilem o kontrakcie

Mesut Özil  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Władze Arsenalu nie zdecydowały się jeszcze na zaoferowanie nowego kontraktu niemieckiemu pomocnikowi Mesutowi Özilowi - informuje ESPN.

Przyszłość byłego reprezentanta Niemiec tym samym pozostaje bardzo niepewna. Obecna umowa zawodnika wygasa w czerwcu 2021 roku. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się więc jego odejście już podczas najbliższego okna transferowego lub na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu następnego sezonu.

Mesut Özil już latem ubiegłego roku został poinformowany przez Kanonierów, że będzie mógł odejść, ale od tamtej pory sytuacja się zmieniła. Po objęciu fotela menedżera przez Mikela Artetę, niemiecki pomocnik zagrał od pierwszej minuty we wszystkich 10 ligowych spotkaniach.

Taki stan rzeczy nie wpłynął na przedstawicieli Arsenalu, którzy na razie nie zdecydowali się na podjęcie z piłkarzem rozmów na temat nowej umowy. Jednym z ewentualnych problemów może być wynagrodzenia Özila, który aktualnie zarabia na Emirates Stadium 350 tysięcy funtów tygodniowo.

Gdzie może wylądować Özil po zakończeniu sezonu. Wcześniej zainteresowanie 31-letnim piłkarzem wyrażali przedstawiciele Interu Mediolan, Milanu i Fenerbahce Stambuł, ale również nie byli w stanie spełnić jego oczekiwań finansowych. Niemiec był również łączony z chińskimi klubami, ale sam niechętnie mówił o przenosinach do Azji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco