REKLAMA
REKLAMA

Transmisje ligi koreańskiej w STS. Jak uzyskać dostęp?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  04.05.2020 16:55
Transmisje ligi koreańskiej w STS. Jak uzyskać dostęp?

K-League 1 - koreańska ekstraklasa

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już w najbliższy piątek rozpocznie się nowy sezon koreańskiej ekstraklasy K-League. Co ciekawe, transmisje spotkań będą dostępne w Polsce.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Nowy sezon ligi koreańskiej pierwotnie miał się rozpocząć 29 lutego, ale ze względu na pandemię koronawirusa został przesunięty. Koreańczycy są już jednak w pełni gotowi i rywalizację rozpoczną w piątek 29 lutego. Tym samym liga koreańska dołączy do nielicznego grona lig, których rywalizacją będzie można emocjonować się w najbliższym czasie.

Dotychczas rozgrywki w Korei Południowej nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem na świecie. Obecnie sytuacja uległa jednak zmianie, czego potwierdzeniem jest znacznie większe zainteresowanie rozgrywkami ze strony nadawców z całego świata. Prawa do pokazywania spotkań tej ligi mieli nabyć nadawcy z Chin, Hong Kongu, czy też krajów Europy Wschodniej, jak Chorwacja.

Transmisje ligi koreańskiej w STS


Co prawda meczów zbliżającego się sezonu ligi koreańskiej nie zobaczymy w polskiej telewizji, ale będzie to możliwe za pośrednictwem platformy legalnego bukmachera STS.

Co trzeba zrobić, aby mieć dostęp do transmisji ligi koreańskiej? Przede wszystkim założyć konto w STS oraz dokonać depozytu. Po postawieniu zakładu (minimalna stawka to 2 zł, każdy użytkownik otrzyma 24-godzinny dostęp do STS TV, gdzie dostępne będą poszczególne transmisje.


Przejdź na stronę STS


Czytaj również: Liga koreańska gotowa na start? Rusza 8 maja. Kursy


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy