REKLAMA
REKLAMA

Duda dokończy sezon w Norwich

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  07.05.2020 20:05
Duda dokończy sezon w Norwich

Ondrej Duda jeszcze w barwach Legii  |  fot. ASInfo

Piłkarze wracają na boiska!
Ondrej Duda prawdopodobnie pozostanie w Norwich City po 30 czerwca. Aktualnie były piłkarz Legii Warszawa przebywa w angielskim klubie na zasadzie wypożyczenia z Herthy Berlin.

Duda do Norwich trafił podczas styczniowego okna transferowego na zasadzie wypożyczenia, które wygasa 30 czerwca. W umowie między klubami nie znalazła się opcja definitywnego transferu, ale jak informuje Sky Sports, Kanarki są przekonane, że piłkarz pozostanie dłużej w klubie, na czas ewentualnego dokończenia rozgrywek Premier League.

Przedstawiciele Norwich City mieli w tej sprawie rozmawiać już ze swoimi odpowiednikami w Hercie Berlin. Obie strony są w tej kwestii bliskie uzyskania porozumienia.

Sam Słowak prawdopodobnie również będzie zainteresowany pozostaniem na Carrow Road. Od stycznia w barwach Norwich rozegrał siedem spotkań, występując we wszystkich meczach Premier League od momentu dołączenia do zespołu.

Norwich City zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli Premier League, mając sześć punktów straty do bezpiecznego miejsca.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco