REKLAMA
REKLAMA

Barcelona sięgnie po ekwadorskiego obrońcę?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  11.05.2020 08:51
Barcelona sięgnie po ekwadorskiego obrońcę?

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Barcelona rozważa złożenie oferty w sprawie transferu ekwadorskiego obrońcy Pervina Estupinana - informuje Sport. 22-latek przebywa obecnie w Osasunie Pampeluna na zasadzie wypożyczenia z Watfordu.

Reprezentant Ekwadoru jest zawodnikiem Watfordu od 2016 roku, ale do tej pory nie miał okazji do debiutu w Premier League. W ostatnich sezonach występował na wypożyczeniach w hiszpańskich zespołach - Granada, Almeria i Real Mallorca. W obecnych rozgrywkach bronił barw Osasuny, w barwach której rozegrał 27 spotkań.

Barcelona myśli o przyszłości


Estupinan swoimi dobrymi występami w tym sezonie zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli Barcelony, którzy rozważają teraz złożenie latem oferty w sprawie jego transferu.

Ekwadorczyk do Osasuny trafił na zasadzie dwuletniego wypożyczenia, ale Watford ma możliwość jego skrócenia w przypadku otrzymania dobrej oferty. Barcelona, jak informuje Sport, byłaby gotowa wyłożyć za niego 10 milionów euro.

Ewentualna finalizacja transferu nie oznacza, że Estupinan znajdzie się w przyszłym sezonie w kadrze pierwszego zespołu Barcelony. Hiszpański dziennik informuje, że lewy obrońca zostałby od razu wypożyczony do innego klubu, którym może być Real Valladolid.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy