REKLAMA
REKLAMA

Rangnick chce zmienić Milan

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.05.2020 18:27
Rangnick chce zmienić Milan

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ralf Rangnick według dziennikarza  Bildu w osobie Christiana Falka latem zostanie pracownikiem AC Milanu. Wraz z przybycie 61-latka do klubu z Lombardii dojdzie do wielu zmian w szeregach Rossonerich.

Rangnick aktualnie jest dyrektorem Red Bulla ds. stosunków międzynarodowych i skautingu.  Niemiec ostatnio przyznał, że prowadzi rozmowy z Milanem ku zdumienia Paolo Maldiniego i Stefano Pioliego.

- Rozmowy zostały zawieszone podczas zagrożenia koronawirusem, ale wcześniej kontakt z Milanem był bardzo intensywny i ostatnio został wznowiony - powiedział Falk w rozmowie z MilanNews.it.

- Rangnick zna Ivana Gazidisa od bardzo dawna, więc ich rozmowy były bardzo szczere. Według moich informacji Rangnick skontaktował się już z innymi członkami klubu w celu omówienia swoich pomysłów. Mogę sobie wyobrazić, że umowa zostanie osiągnięta w ciągu najbliższych kilku tygodni - zaznaczył znany dziennikarz.

Milan przejdzie metamorfozę?


- Bardzo jasne jest to, że Rangnick chce mieć wpływ na funkcjonowanie klubu. To wyjaśnia ostatnią reakcję Paolo Maldiniego, ponieważ widzi, że jego moce zostaną ograniczone przez to przybycie - powiedział Falk.

- Rangnick nie tylko chce prowadzić treningi, czy mieć wpływ na dobór składu, ale chce także podejmować decyzje dotyczące transferów, czy skautingu, będąc bardzo dobrze zorientowanym na tej płaszczyźnie - powiedział żurnalista Bilda.

Falk jest przekonany, że Red Bull nie stanie  Rangnickowi na drodze w kontekście pracy w ekipie z miasta mody, gdyż obecne stanowisko zostało stworzone specjalne dla niemieckiego trenera. Warto zaznaczyć, że Rangnick uczy się już języka włoskiego u profesora w Lipsku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lukaku9 | 12.05.2020 20:16

A niech zmienia, oby w końcu na lepsze.

Gazza | 12.05.2020 21:30

Pytanie czy Milan chce się zmienić

Fan_Tulipan | 13.05.2020 08:21

Rangnick nie zmieni Milanu.
To Milan zmieni Rangnicka.

MarcosSalinas | 13.05.2020 11:56

Z innym właścicielem byłaby na to realna szansa.Z pociągającym z tylnego siedzenia za sznurki Gazidisem i wizją nowej fabryki talentów bez większej roli lokalnych produktów prędzej skończy się wielką, medialną awanturą o władzę nad polityką kadrową klubu.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy