REKLAMA
REKLAMA

Zakład 230 zł bez ryzyka w STS!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.05.2020 17:39
Zakład 230 zł bez ryzyka w STS!

STS w Warszawie  |  fot. Materiał prasowy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bundesliga znowu w grze, a legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę dla naszych Czytelników w postaci zakładu bez ryzyka 230 zł!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminCo trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Należy do 24 maja zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (do 24 maja) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 230 zł na konto depozytowe!


Przejdź na stronę STS


Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 230 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 30 zł. Promocja "zakład bez ryzyka 230 zł" obowiązuje tylko do końca niedzieli 24 maja.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 230 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS zakłady bukmacherskie swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, który legalny bukmacher proponuje swoich klientom.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA