REKLAMA
REKLAMA

Kane: Będę gotowy na pierwszy mecz

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  14.05.2020 20:25
Kane: Będę gotowy na pierwszy mecz

Harry Kane  |  fot. Anton Denisov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Napastnik Tottenhamu Hotspur Harry Kane zapewnia, że będzie gotowy do gry, gdy sezon Premier League zostanie wznowiony w czerwcu.

Reprezentant Anglii pauzował od meczu z Southampton w Nowy Rok, w trakcie którego nabawił się kontuzji uda i musiał poddać się operacji. Kane czas podczas zawieszenia rozgrywek wykorzystał na odzyskanie pełnej sprawności i powinien być w pełni do dyspozycji Jose Mourinho na pierwsze spotkanie po restarcie sezonu.

Kane będzie gotowy na pierwszy mecz


- Od czasu lockdownu, kontynuuję sesje online z drużyną, wykonuję trochę specyficznej pracy, dodatkowe ćwiczenia, ale w zasadzie robię wszystko to, co robią koledzy - powiedział Kane w rozmowie ze Sky Sports.

- Oczywiście w ostatnim tygodniu udało się nam wejść na boisko i trenować indywidualnie z jednym z członków sztabu. Miło było ponownie wyjść i ponownie dotknąć piłki. W momencie, gdy sezon będzie wznowiony, czy to nastąpi w następnym miesiącu, czy za dwa czy trzy miesiące, powinienem być gotowy do gry od pierwszego meczu - dodał napastnik Tottenhamu, który w czwartek poinformował również o wykupieniu reklamy na koszulkach Leyton Orient, co ma na celu nie tylko wsparcie klubu, ale także podziękowanie służbom medycznym walczącym z koronawirusem i pomoc organizacjom charytatywnym.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco