REKLAMA
REKLAMA

David Silva gotowy przedłużyć umowę z Manchesterem City

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Evening Standard  |  15.05.2020 16:12
David Silva gotowy przedłużyć umowę z Manchesterem City

David Silva  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
David Silva jest gotowy przedłużyć swój kontrakt z Manchesterem City i dokończyć obecny sezon w angielskim zespole. Hiszpan chciałby mieć ostatnią szansę na wygranie Ligi Mistrzów z klubem z Etihad Stadium - informuje Evening Standard.

Obecna umowa byłego reprezentanta Hiszpanii wygasa z końcem czerwca i wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie ponownie będzie występował na hiszpańskich boiskach. Rozmowy z Davidem Silvą w sprawie kontraktu mają prowadzić przedstawiciele Valencii.

Powrót Davida Silvy do Hiszpanii może się nieco opóźnić, bowiem zawodnik chciałby i jest gotowy na krótkoterminowe przedłużenie umowy z Manchesterem City, aby mieć możliwość dokończenia sezonu w zespole aktualnych jeszcze mistrzów Anglii.

Na razie nie ma konkretnej daty wznowienia obecnego sezonu Premier League, ale zakłada się, że może to nastąpić w okolicy połowy czerwca. Kluby uzgodniły już jednogłośnie możliwość krótkoterminowego przedłużenia umów z zawodnikami, których obecne kontrakty wygasają z końcem czerwca. Nadal wymaga to jednak zgody obu stron.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

wood | 15.05.2020 21:05

Na wygranie w LM, w której prawdopodobnie nie zagrają przez najbliższe 2 sezony? Chyba mało to prawdopodobne, żeby został, tym bardziej, że zapowiadał od dawna już, że to jego ostatni sezon w klubie z Etihad

od redakcji: chodzi o przedłużenie kontraktu pozwalające na dokończenie obecnego sezonu. Dokończenie Ligi Mistrzów, w której Manchester City nadal gra, planowane jest na sierpień.

CORLUCCI | 15.05.2020 21:37

Chodzi o przedłużenie kontraktu do końca tego sezonu, bo mu się konczy w czerwcu

wood | 16.05.2020 11:45

Oj faktycznie, zapomnialem przez to wszystko, ze LM jeszcze jest do dogrania :) Sorkianglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy