REKLAMA
REKLAMA

Sterling: Potrzebujemy pięciu tygodni treningów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  17.05.2020 19:47
Sterling: Potrzebujemy pięciu tygodni treningów

Raheem Sterling  |  fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Skrzydłowy Manchesteru City Raheem Sterling uważa, że zawodnicy będą potrzebowali nawet pięciu tygodni treningów, aby przygotować się do wznowienia rozgrywek Premier League.

Kluby Premier League przygotowują się obecnie do restartu obecnego sezonu, starając się wypracować plan powrotu do gry w najbliższych tygodniach. Na poniedziałek zwołana jest kolejna wideokonferencja przedstawicieli wszystkich 20 zespołów, na której omawiane będą między innymi kwestie treningów grupowych.

- Nie możesz wrócić po półtora czy dwóch tygodniach treningów. Potrzebowalibyśmy czterech lub pięciu pełnych tygodni, szczególnie kiedy masz zamiar wrócić do rywalizacji, w której wiele płacisz, aby wygrać. Musisz się do tego przygotować. Nie możesz po prostu wejść do niej od razu - powiedział Sterling w rozmowie z Megan Rapinoe na swoim youtubowym kanale, cytowany przez ESPN.

Sterling i Call of Duty


Reprezentant Anglii przyznał, że okres krajowego lockdownu był dla niego czymś trudnym. - Początek był zdecydowanie dziwny. Wtedy zacząłem sobie mówić, że nie mogę dalej tego robić, nie mogę po prostu siedzieć w tym ciemnym pokoju i grać w Call of Duty przez sześć czy siedem godzin - mówił Sterling.

- Przez pierwsze kilka tygodni czułem się zagubiony, ale potem po prostu jakoś to przeleciało. Nie mogę się doczekać powrotu - dodał zawodnik Manchesteru City, który podobnie jak inni zawodnicy, wykonywał indywidualny plan treningowy przekazany mu przez klub. - Mieliśmy wiele sesji gimnastycznych na Zoomie, przesyłano nam nasze programy i starałem się za nimi nadążyć - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Wojo666 | 17.05.2020 20:05

Że co przepraszam? Gość żartuję? To co ona wakacje miał przez prawie 2 miechy? Śmiech na sali.

mika_el | 17.05.2020 22:02

Tego co mówi ten pajac, nie powinno się w ogóle drukować. Sorry, ale mam już dość wypowiedzi Sterlinga.

CORLUCCI | 17.05.2020 22:15

Mówi o okresie przygotowawczym i ma stoprocent racji. Siedzą 2 miesiace w domu i nagle maja biegać w tempie ligi mecze przecież to jest niepoważne, no ale kanapowcy lepiej wiedzo

mika_el | 17.05.2020 23:09

Bundesliga wróciła i grają. Jako zawodowy zawodnik powinien dbać o kondycję, zamiast grać w Call of Duty. Powinien być gotowy do wznowienia sezonu choćby jutro bo za to bierze pieniądze. A on tylko płacze, że wirusa się boi, że 5 tygodniu potrzebuje na powrót. Rozkapryszony dzieciak.

CiasnyWiesiek | 18.05.2020 08:25

Ja tez powiem swojemu pracodawcy, że potrzebuje po urlopie 5 tygodni na przygotowanie zanim zacznę pracować. Hahahaha co za debil. I takie tłuki zarabiają takie wielkie pieniądze.

radek281291 | 18.05.2020 11:05

Dobrze, że od dawna nie ma go w Liverpoolu, jak napisał na końcu @mika_el - rozkapryszony dzieciak...

Biedak nie wiedział co ma robić i grał sobie na konsoli godzinami, a teraz NAGLE wymagają od niego, żeby wrócił do gry. Co oni sobie myślą, żeby go tak brzydko traktowaćanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy