REKLAMA
REKLAMA

Koulibaly wciąż na radarze Man Utd

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Express  |  19.05.2020 14:50
Koulibaly wciąż na radarze Man Utd

Kalidou Koulibaly  |  fot. Grzegorz Wajda

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Kalidou Koulibaly to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników defensywnych na rynku transferowym. Ostatnio piłkarzem zainteresował się Liverpool FC. Tymczasem najnowsze doniesienia w sprawie Senegalczyka wskazują, że Manchester United ma zamiar bardziej zaangażować się w temat ewentualnej transakcji.

Nie jest tajemnicą, że zwolennikiem talentu reprezentanta Senegalu jest menedżer Czerwonych Diabłów w osobie Ole Gunnara Solskjaera. Norweg jest zdania, że defensor SSC Napoli jest na podobnym poziomie, co Harry Maguire, czy Virgil Van Dijk.

Man Utd już latem minionego roku miał plan, aby pozyskać Koulibaly'ego z ekipy z Kampanii. Niemniej ostatecznie transakcja nie doszła do skutku, a decydenci Czerwonych Diabłów zdecydowali się na transfer z udziałem Anglika Maguire'a.

Klub z Premier League celują w Koulibaly'ego


Jak się jednak okazuje klub z siedzibą na Old Trafford nie zapominał o Senegalczyku, mając go wciąż w swoich planach, czytamy na łamach Daily Express. Koulibaly miałby w szeregach Man Utd wypełnić lukę po Philu Jonesie i Chrisie Smallingu, którzy najpewniej rozstaną się wkrótce z angielskim klubem na stałe.

28-letni środkowy obrońca ma kontrakt z Napoli ważny do końca czerwca 2023 roku. W trakcie kampanii 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 21 meczach. Rynkowa wartość Koulibaly'ego szacowana jest na 56 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco