REKLAMA
REKLAMA

Ibe odejdzie z Bournemouth. Co z Borucem?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  21.05.2020 15:01
Ibe odejdzie z Bournemouth. Co z Borucem?

Artur Boruc  |  fot. ASInfo

Piłkarze wracają na boiska!
Jordon Ibe nie przedłuży kontraktu z Bournemouth, a także nie dokończy obecnego sezonu z klubem - informuje Sky Sprots.

Obecna umowa 24-letniego obowiązuje do 30 czerwca i nie zostanie przedłużona. Piłkarz nie zostanie także w klubie w celu dokończenia obecnego sezonu, jeżeli ten zostanie wznowiony.

Tym samym Ibe, który do Bournemouth trafił latem 2016 roku za 16 milionów funtów z Liverpoolu, od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem. W zespole z Dean Court piłkarz rozegrał do tej pory 78 spotkań w Premier League.

Siedmiu piłkarzy Bournemouth z wygasającymi umowami


Jordon Ibe jest jednym z siedmiu zawodników zespołu, których kontrakty wygasają 30 czerwca. Oprócz niego dotyczy to Ryana Frasera, Charlie'go Danielsa, Andrew Surmana, Simona Francica, Brada Smitha, a także byłego reprezentanta Polski Artura Boruca. Na razie klub nie przekazał żadnych informacji dotyczących przyszłości wymienionych zawodników.

W ubiegłym tygodniu Premier League potwierdziła natomiast, że kluby mogą prowadzić rozmowy ze swoimi piłkarzami w sprawie krótkoterminowego przedłużenia wygasających 30 czerwca umów, co ma umożliwić im dogranie obecnego sezonu do końca. Muszą jednak oni zgodzić się na takie rozwiązanie. W przeciwnym wypadku 1 lipca będą wolnymi zawodnikami.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco