REKLAMA
REKLAMA

Newcastle ze zgodą od władz ligi. Wkrótce nowa potęga?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  22.05.2020 09:50
Newcastle ze zgodą od władz ligi. Wkrótce nowa potęga?

adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020   |  fot. adidas

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Newcastle United może zostać wkrótce nową siłą w Premier League. The Sun twierdzi, że przedstawiciele władz ligi wyrazili zgodę na zmianę właściciela w klubie z siedzibą na St. James Park. Tym samym niebawem powinniśmy być świadkami przejęcia Newcastle przez arabskie konsorcjum zarządzane przez Amandę Staveley.

Klub z północnej Anglii ma zostać przejęty oficjalnie przez nowych właścicieli w przyszłym tygodniu, co sugeruje angielski tabloid. Tuż po tej zmianie można spodziewać transferów do klubu z Premier League. Możliwa jest też roszada na stanowisku menedżera.

Zbliża się nowa era w Newcastle!


Dodajmy, że zwolennikami zmian właścicielskich w klubie mieli być kibice, którzy dążyli do tego, aby Mike Ashley odszedł z Newcastle. Dodajmy, że 55-latek w trakcie swojej 13-letniej kadencji w angielskim klubie dwukrotnie doprowadził do spadku Newcastle z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Wszystko wskazuje zatem na to, że finansowa siła Arabskiego Funduszu Inwestycji Publicznych i miliarderów brytyjskich, braci Reuben, przybywa na ratunek, aby Sroki mogły wrócić na należne im miejsce. Wraz z nowymi właścicielami spodziewany w Newcastle jest nowy opiekun. Wierząc medialnym doniesieniom ma być to ktoś z dwójki Rafael Benitez-Mauricio Pochettino.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bonylad | 22.05.2020 13:11

Czekamy i czekamy, aż się doczekamy.

HWTL

JasFasola | 22.05.2020 13:44

z pewnością Sroki stracą z tronu LFC w przyszłym sezonie a gwiazdy światowego futbolu już są po słowie ze swoimi agentami , aby finalizowali transfer do tej
potęgi z 13 miejsca w tabeli :D

NickyButt | 22.05.2020 14:03

Wstyd się będzie teraz pokazać na ulicy z koszulka NUFC z czasów Keegana. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się torem Malagi i właścicielem nie będzie człowiek mający krew na rękach.

dostojnyfarmata | 22.05.2020 16:28

Ale jak ktoś znajdzie swoją starą koszulkę z nawiskiem Shearer to co innego ;)
Ja tam kibicuję Newcastle żeby weszło do czołówki (głównie z uwagi że w czasach gdy oglądanie piłki sprawiało mi najwięcej frajdy jeszcze się liczyli)

slawekmat | 23.05.2020 08:07

Newcastle to jeden z tych klubów który mógłby odzyskać dawny blask. Moim zdaniem obawiać najbardziej powinny się kluby Arsenal Tottenham Lester,bo jednak tam finansowo ciężko będzie wygrać
JasFasola
Za rok może nie stracą ale za 3,4 kto wie. Czas pokaże jakie ruchy wykonają ale pracy sporo.
Na rodzimym rynku jest kilku graczy którzy mogliby tam przyjść jak np.Zaha, Grealish Ings kilku z większych klubów rezerwowych i już za rok mogą być w okolicach top6anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy