Podział punktów w Paderborn!

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Początek sobotniego meczu 27. kolejki Bundesligi w Paderborn rozpoczął się od zdobycia bramki przez Hoffenheim i równie szybkiej odpowiedzi gospodarzy. W pozostałej części meczu żaden zespół nie znalazł sposobu na bramkarza rywali, dlatego spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Obie drużyny kontynuują zatem passę meczów bez zwycięstwa, przedłużając ją do ośmiu spotkań.

Początek pierwszej połowy był niezwykle emocjonujący. Już w 4. minucie na prowadzenie wyszedł zespół gości. Kaderabek minął na skrzydle zawodnika Paderbornu i zagrał celne płaskie dośrodkowanie do Skova. Duńczyk mocnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczkę i otworzył wynik meczu.

Goście parę chwil później, bo w 9 minucie zdołali wyrównać wynik spotkania. Stało się to za sprawą fatalnego błędu Bicakcica, który zbyt lekko podał piłkę i została ona przejęta przez Srbenyego. Napastnik Paderbornu ładnym strzałem zza pola karnego pokonał Baumanna i ustalił wynik spotkania na 1:1.

Przez resztę pierwszej połowy oba zespoły próbowały ponownie zdobyć bramkę, ale bramkarze za każdym razem udaremniali wysiłki napastników.

W drugiej połowie obie drużyny nie stwarzały już sobie tak klarownych sytuacji jak w pierwszej części meczu. Zespół gości oddał zaledwie jeden celny strzał na bramkę, natomiast uderzenia piłkarzy Hoffenheim jedynie dwukrotnie leciały w światło bramki. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1