REKLAMA
REKLAMA

Agent Emersona: Nie było kontaktu z Juve

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  30.05.2020 13:18
Agent Emersona: Nie było kontaktu z Juve

Kibice Chelsea  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W mediach nie milkną spekulacje związane z przyszłością Emersona Palmieriergo. Agent reprezentanta Włoch w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów zakomunikował, że do tej pory nie było żadnego kontaktu ze strony Juventusu FC, a zawodnik jest szczęśliwy w szeregach Chelsea FC.

25-latek ma umowę ważną z klubem z zachodniego Londynu do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik trafił do teamu z Premier League z AS Romy za nieco ponad 18 milionów funtów (20 milionów euro).

- Emerson jest bardzo szczęśliwy w Chelsea, dobrze dogaduje się z kolegami z drużyny i trenerem - powiedział Fernando Garcia w rozmowie z TuttoJuve.com.

- Na dzisiaj nie miałem kontaktu z innymi klubami. To prawda, że ​​Juventus był zainteresowany, gdy piłkarz grał jeszcze w Romie, ale to był sezon, zanim przeniósł się do Chelsea - kontynuował menedżer siedmiokrotnego reprezentanta Włoch.

- W każdym razie tak, jak powiedziałem wcześniej, Emerson jest szczęśliwy w obecnym klubie, mogąc grać w jednej z najlepszych lig na świecie. Tylko Bóg wie, czy Emerson wróci do Włoch, czy nie - skwitował Garcia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy