REKLAMA
REKLAMA

Man Utd zwiększy ofertę za Bellinghama?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  03.06.2020 16:20
Man Utd zwiększy ofertę za Bellinghama?

Herb Manchesteru United na koszulce  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United będzie musiał głębiej sięgnąć do kieszeni, jeżeli do drużyny ma dołączyć utalentowany zawodnik Birmingham City Jude Bellingham - informuje ESPN.

Czerwone Diabły chciałyby sprowadzić 16-latka już podczas najbliższego okna transferowego. Klub z Old Trafford już wcześniej zapewnił młodego piłkarza, że będzie częścią pierwszego zespołu prowadzonego przez Ole Gunnara Solskjaera, a nie młodzieżowych zespołów do lat 18 i 23.

Przedstawiciele Birmingham City są gotowe na sprzedaż Bellinghama, bowiem środki uzyskane z tego tytułu pozwolą złagodzić ich problemy finansowe. Klub z Championship chciałby jednak uzyskać jak największą część transferowej kwoty z góry. Do tej pory Manchester United był natomiast skłonny zapłacić Birmingham skromną zaliczkę oraz zapewnić szereg bonusów związanych z przyszłymi występami piłkarza w Premier League i Lidze Mistrzów.

W międzyczasie utalentowany zawodnik znalazł się również na celowniku Arsenalu i Borussii Dortmund. Tym samym władze Manchesteru United prawdopodobnie będą musiały wyłożyć już teraz większa kwotę, aby przekonać Birmingham City do sprzedaży piłkarza. Jak informuje ESPN, Czerwone Diabły cały czas monitorują sytuację wokół piłkarza.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Maciejus_ManUtd | 04.06.2020 11:12

Muszą!!!W przyszłości widzę Go razem z Haniballem na środku pomocy. Już w następnym sezonie może zaliczyć dużo minut w pierwszym zespole. 16 lat w chłop jak dąb. Wspaniałą technika i siła. Jeżeli w wieku 16 lat rozgrywa się ponad 30 spotkań w Championship to coś znaczy.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy