REKLAMA
REKLAMA

Man Utd da podwyżkę dwóm zawodnikom

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  08.06.2020 14:42
Man Utd da podwyżkę dwóm zawodnikom

Herb Manchesteru United na koszulce  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester United zamierza w najbliższym czasie zaoferować nowe kontrakty dwóm utalentowanym zawodnikom - lewemu obrońcy Brandonowi Williamsowi i bramkarzowi Deanowi Hendersonowi.

Obaj w ostatnich 12 miesiącach podpisali długoterminowe umowy z Czerwonymi Diabłami, ale klub z Old Trafford zamierza przedstawić im propozycje nowych kontraktów - informuje ESPN. Mają one odzwierciedlać ich imponujący rozwój w ostatnim czasie.

19-letni Williams w tym sezonie wywalczył sobie miejsce w drużynie prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera i rozegrał do tej pory 26 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Piłkarz w październiku ubiegłego roku podpisał nową umowę, ale teraz miałby zostać nagrodzony podwyżką, dzięki której jego wynagrodzenie byłoby zbliżone do wynagrodzenia Masona Greenwooda i Tahitha Chonga.

Klub w podobny sposób chce wynagrodzić 23-letniego Hendersona, który ma za sobą świetny sezon na wypożyczeniu w Sheffield United. Na Old Trafford widzą w nim bramkarza, który w przyszłości z powodzeniem zastąpi w bramce Manchesteru United Davida de Geę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Maciejus_ManUtd | 08.06.2020 18:07

Należy się.Brandon chwyci 1 skład w przeszłym sezonie. Co do Hendersona za 2 lata widzę Go w United na bramce.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy