REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Lallana dokończy sezon w Liverpoolu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Liverpoolfc.com  |  09.06.2020 15:27
Oficjalnie: Lallana dokończy sezon w Liverpoolu

Kibice Liverpoolu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Adam Lallana oficjalnie przedłużył swoją umowę z Liverpoolem FC do końca lipca tego roku. Tym samym zawodnik będzie mógł spokojnie dokończyć sezon w szeregach The Reds.

Lallana będzie miał prawdopodobne okazję do tego, aby zapisać w swoim CV wywalczenie mistrzowskiego tytułu z Liverpoolem, bo trudno spodziewać się tego, aby ekipa z Anfield Road roztrwoniła swoją przewagę w postaci 25 punktów nad drugim Manchesterem City.

- Bardzo się cieszę, że będę miał szansę zakończyć ten sezon w Liverpoolu. To wiele dla mnie i dla mojej rodziny znaczy - powiedział Lallana cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Premier League.

- W tych ostatnich spotkaniach, chcę pomóc drużynie w zrealizowaniu celu. Ponadto będę chciał pomóc zespołowi w kontekście tego, co może czekać ją w przyszłości - dodał Anglik.

- Całkowicie zgadzam się z tym, co ma miejsce. Wiem, że moja rola, jaką będę miał w klubie, będzie pomocna w tym niezwykłym czasie - powiedział Lallana.

Dodajmy, że swój pierwszy mecz Liverpool po restarcie ligi ma zagrać 21 czerwca z Evertonem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 09.06.2020 17:50

świetna wiadomość, najpierw dokończy sezon i będzie się cieszył z mistrzostwa a potem będzie wybierał klub, liczę że Lallana wybierze mądrze klub i będzie częściej grał :)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy