REKLAMA
REKLAMA

Völler liczy na zatrzymanie Havertza

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  10.06.2020 08:48
Völler liczy na zatrzymanie Havertza

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zawodnik Bayeru Leverkusen Kai Havertz znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów, które chciałyby sprowadzić go do siebie już podczas letniego okna transferowego. Spekulacje dotyczące transferu utalentowanego Niemca skomentował dyrektor sportowy Bayeru Rudi Völler.

Havertzem, który w tym sezonie zdobył 11 bramek w 26 ligowych spotkaniach, interesują się takie kluby jak Bayern Monachium, Real Madryt czy Chelsea. Przedstawiciele ostatniego z nich mieli w ostatnich dniach skontaktować się z Bayerem, aby omówić warunki ewentualnego transferu.

Havertz zostanie w Leverkusen?


W Leverkusen zachowują jednak spokój i liczą, że uda im się zatrzymać piłkarza w zespole. Obecna umowa Havertza z Bayerem obowiązuje do czerwca 2022 roku. - Nie straciliśmy nadziei, że zostanie z nami. Staramy się dać mu wszelkie możliwości, aby wykorzystał swoje zalety - powiedział Rudi Völler, cytowany przez Kicker.

Dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen zdaje sobie również sprawę, że spekulacje na temat transferu Kaia Havertza będą narastać, jeżeli utalentowany Niemiec będzie potwierdzał obecną formę w kolejnych meczach.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Wardogs | 10.06.2020 12:01

A ja tylko czekam na dwie oficjalki
Werner oficjalnie w Chelsea.
Chelsea złożyła ofertę 75 mln funtów za Havertza

Krax | 10.06.2020 16:28

Wardogs

Jeśli wierzyć Bildowi, to Real złożył ofertę za Havertza opiewającą na 80mln euro, którą Bayer odrzucił, więc nie sądzę żeby przyjęli ofertę Chelsea, bo mówimy tu o podobnych sumach. Myślę, że tego lata Bayer będzie wolał za niego 100mln.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy