REKLAMA
REKLAMA

Nieunikniona zmiana klubu przez Sancho latem?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Evening Standard  |  11.06.2020 16:44
Nieunikniona zmiana klubu przez Sancho latem?

Jadon Sancho  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Evening Standard przekonuje na swoich łamach, że rozstanie Jadona Sancho z Borussią Dortmund w trakcie letniego okna transferowego wydaje się nieuniknione. Reprezentant Anglii znajduje się przede wszystkim w kręgu zainteresowania Manchesteru United, który chce latem przebudować swój skład. Piłkarza chciałby mieć u siebie także Chelsea FC.

Klub z Dortmundu oczekuje podobno za piłkarza 116 milionów funtów, co może być jednocześnie przeszkodą nie do przeskoczenia dla sterników ekip, chcących mieć Sancho w swoich szeregach.

Anglik niedoceniany przez wszystkich?


W każdym razie zdaniem mediów w Niemczech władze BVB zaczynają tracić cierpliwość do angielskiego piłkarza, który w ubiegłym tygodniu ukarany został grzywną przez władze ligi, co było następstwem lekceważenia wytycznych dotyczących bezpieczeństwa związanego z koronawirusem.

Powyższy incydent z udziałem Sancho był ostatnim, ale nie jedynym. Wcześniej zawodnik miał się spóźnić na trening, tłumacząc to tym, że po prostu zaspał, o czym informował Sport Bild. Mimo wszystko Ole Gunnar Solskjaer wydaje się przekonany, aby pozyskać młodego zawodnika.

Sancho w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 40 spotkaniach, notując w nich 20 trafień i 20 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Juliusz_Cezar | 11.06.2020 18:43

Odradzalbym mu United , gdyż tam stanie się przecietniakiem jak lukaku,Alexis,pogba,falcao,di maria , Man City dużo lepszy kierunek .anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy