REKLAMA
REKLAMA

Alena odrzucił ofertę z Anglii

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport.es  |  12.06.2020 15:02
Alena odrzucił ofertę z Anglii

Camp Nou  |  fot. fcbarcelona.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Carles Alena odrzucił ofertę z jednego z czołowych angielskich klubów - informuje dziennik Sport. Piłkarz nie zamierza ruszać się z Hiszpanii i jest przekonany, że wywalczy sobie miejsce w zespole Barcelony na kolejny sezon.

Od stycznia 22-letni Alena przebywa na zasadzie wypożyczenia w Realu Betis, ale liczy, że latem uda mu się przekonać do siebie trenera Barcelony Quique Setiena i znajdzie się w kadrze katalońskiej drużyny na kolejny sezon.

Alena nigdzie się nie wybiera


Piłkarz jest na tyle zdeterminowany do pozostania na Camp Nou, że odrzucił bardzo atrakcyjną dla siebie ofertę z jednego z klubów Premier League. Z propozycją do katalońskiego klubu miał w ostatnich dniach zgłosić się znany agent piłkarski Jorge Mendes.

Jeden z angielskich klubów, którego nazwa nie została ujawniona, miał być gotowy, biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, zapłacić Barcelonie 25 milionów euro. Sam piłkarz podpisując indywidualny kontrakt mógłby również liczyć na znaczący wzrost swojego wynagrodzenia. Alena nie jest jednak zainteresowany wyjazdem do Anglii, o czym przedstawicieli Barcelony miał poinformować jego menedżer Ivan de la Pena.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

TteamWand | 12.06.2020 20:32

Jego czas w Barcie się skończył. Szanse powinni dostać kolejni.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy