REKLAMA
REKLAMA

Francuski obrońca za darmo w Interze?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Tuttosport  |  13.06.2020 11:02
Francuski obrońca za darmo w Interze?

Malang Sarr  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Inter Mediolan jest zainteresowany zatrudnieniem francuskiego obrońcy Malanga Sarra, któremu z końcem czerwca wygasa obecna umowa z OGC Nice. Jak informuje Tuttosport, Nerazzurri przedstawili już piłkarzowi konkretną ofertę.

Reprezentant francuskiej młodzieżówki jest środkowym obrońcą, ale może również występować na lewej stronie defensywy. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie już ponad 100 występów na boiskach Ligue 1. Wszystkie rozegrał w barwach drużyny z Nicei, której jest wychowankiem.

Koniec kontraktu


Sarr latem będzie wolnym zawodnikiem, bowiem z końcem czerwca wygasa jego obecna umowa i do tej pory nie została przedłużona. Sytuację chcą wykorzystać przedstawiciele Interu i sprowadzić do siebie utalentowanego obrońcę na zasadzie wolnego transferu. Według Tuttosport, dyrektor sportowy Nerazzurrich Piero Ausilio prowadzi już w tej sprawie rozmowy z menedżerem piłkarza Federico Pastorello.

Włoski dziennik informuje, że Inter Mediolan zaproponował już Francuzowi podpisanie czteroletniego kontraktu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Creek | 13.06.2020 14:12

Dlaczego szanowna redakcja kasuje moje posty???NIe pisze nic obrazliwego ani nie na temat.. a może właśnie dlatego?:-)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy