REKLAMA
REKLAMA

Mkhitaryan w Romie na stałe, a Holender w Arsenalu?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Sun  |  14.06.2020 13:31
Mkhitaryan w Romie na stałe, a Holender w Arsenalu?

Henrikh Mkhitaryan  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Cały czas nie została rozstrzygnięta sprawa przyszłości Henrikha Mkhitaryana. The Sun podaje natomiast na swoich łamach, że AS Roma jest gotowa w zamian za reprezentanta Armenii oddać Justina Kluiverta do Arsenalu FC, co oczywiście wiązałoby się z tym, że w tym przypadku to angielski klub musiały jeszcze przelać konkretną sumę pieniędzy na konto klubu z Wiecznego Miasta.

21-letni piłkarzy wyceniany jest aktualnie na 36 milionów funtów (40 milionów euro). Gdyby Arsenal zdecydował się na jego transfer, mógłby zapłacić tylko część tej sumy, a reszta mogłaby zostać rozliczona w ramach transferu definitywnego z udziałem Mkhitaryana do Romy.

Dwukrotny reprezentant Holandii zasilił szeregi Wilków w 2018 roku, trafiając do teamu z Rzymu z AFC Ajaxu za nieco ponad 15 milionów funtów (17 milionów euro). Kluivert w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 27 meczach, notując w nich siedem trafień i dwie asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Gachu | 14.06.2020 22:56

Super pozbywać się jednego z najbardziej obiecujących młodych zawodników ligi. Po prostu Roma .   .

Luczywo | 15.06.2020 13:02

Przeciez Kluivert niczego specjalnego nie reprezentowal. Under jednak mial lepsze mecze, to tak dla porownaniaanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy