REKLAMA
REKLAMA

Henderson kolejny sezon w Sheffield Utd?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  15.06.2020 11:42
Henderson kolejny sezon w Sheffield Utd?

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Sheffield United Chris Wilder potwierdził, że odbyły się już wstępne rozmowy z Manchesterem United w sprawie kontynuowania występów przez bramkarza Deana Hendersona w jego zespole w przyszłym sezonie.

23-latek spędził ostatnie dwa sezony w zespole Sheffield United na zasadzie wypożyczenia. Czerwone Diabły nie zamierzają się go definitywnie pozbywać, bowiem widzą w nim przyszłego podstawowego bramkarza zespołu.

Obecnie finalizowane są rozmowy w sprawie przedłużenia obecnego wypożyczenia, wygasającego 30 czerwca, do końca obecnego sezonu. - Rozmawiałem z Ole (Solskjaerem - przyp. red.) w niedzielę rano i podziękowałem mu za współpracę w sprawie Deana. Jesteśmy w trakcie, może to potrwać kilka dni, finalizowania sprawy pozostania Deana do końca obecnego sezonu - powiedział Wilder.

Wstępne rozmowy rozpoczęte


Menedżer Sheffield United Chris Wilder potwierdził, że odbyły się już wstępne rozmowy z Manchesterem United w sprawie kontynuowania występów przez bramkarza Deana Hendersona w jego zespole w przyszłym sezonie. - Bylibyśmy również otwarci na powrót Deana na kolejny sezon, ale mam ogromny szacunek dla Manchesteru United. On jest ich zawodnikiem i wspólnie z Deanem podejmą decyzję. Przeprowadziliśmy już wstępne rozmowy. Z naszego punktu widzenia, oczywiście, jeśli jest taka możliwość, to chętnie byśmy z niej skorzystali - dodał menedżer Sheffield United.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco