REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze w tym tygodniu finalizacja transferu Wernera?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Evening Standard  |  16.06.2020 09:54
Jeszcze w tym tygodniu finalizacja transferu Wernera?

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Evening Standard podaje na swoich łamach, że Chelsea FC ma plan, aby sfinalizować transfer Timo Wernera w tym tygodniu. Od mniej więcej miesiąca klub z zachodniego Londynu według medialnych doniesień wydaje się faworytem do pozyskania reprezentanta Niemiec.

Werner ma co prawda kontrakt ważny z klubem z Saksonii do końca czerwca 2023 roku. Na niewiele się to jednak może zdać, bo sam piłkarz ma prawdopodobnie potrzebę spróbowania w swoich sił w innym miejscu, co dawał do zrozumienia w swoich ostatnich wypowiedziach trener teamu z Lipska Julian Nagelsmann.

Transfer do Anglii o krok?


Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że napastnik Die Roten Bullen latem trafi do jednego z klubów Premier League. Swego czasu wszystko wskazywało na to, że Werner trafił pod skrzydła Juergena Kloppa w Liverpoolu FC. Niemniej ostatnie doniesienia sugerują, że piłkarz wzmocni Chelsea.

Angielskie środki masowego przekazu podają, że Werner ma parafować z klubem ze stolicy Anglii umowę na pięć lat. Dodajmy, że w sezonie 2019/2020 zawodnik rozegrał 42 mecze, notując w nich 31 trafień i 13 asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Luciferrrroo | 16.06.2020 12:26

Jak Odoi był oskarżany to news był na stronie, jak go uniewinniono to cisza na stronie.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy