REKLAMA
REKLAMA

Van Ginkel otrzyma nowy kontrakt od Chelsea?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: As.com  |  22.02.2020 22:22
Van Ginkel otrzyma nowy kontrakt od Chelsea?

Chelsea  |  fot. adidas

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Holenderski pomocnik Marco van Ginkel twierdzi, że otrzymał od Chelsea propozycję podpisania nowego kontraktu, mimo jego długiej przerwy spowodowanej kontuzją.

27-latek do londyńskiego klubu trafił w 2013 roku, ale od tamtej pory rozegrał w nim zaledwie cztery spotkania. W międzyczasie był wypożyczany do Milanu, Stoke City i PSV Eindhoven. Na Stamford Bridge wrócił w 2018 roku. Od tamtej pory ani razu nie pojawił się na boisku. Powodem była poważna kontuzja kolana.

Jego obecna umowa z Chelsea wygasa 30 czerwca i wydawało się, że Holender definitywnie pożegna się z londyńskim klubem. Teraz okazuje się, że nie jest to takie pewne. Piłkarz ma bowiem prowadzić rozmowy z klubem w sprawie podpisania nowej umowy.

- Mój agent, Karel Jansen, rozmawia z Chelsea o nowym kontrakcie dla mnie. Jestem bardzo zadowolony z okazanego zaufania do mnie przez klub - powiedział Van Ginkel w rozmowie z AS.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Hanolus | 16.06.2020 21:30

Kiedyś się jako tako zapowiadał, ale chyba obrał ścieżkę kariery w stylu Lucasa Piazona.

wood | 17.06.2020 13:48

Cała kariera na wypożyczeniach praktycznie, a szkoda... Może gdyby w jakimś klubie na stałe został to by osiągnął cokolwiek...

@Hanolus - dokładnie, Piazon pamiętam wiecznie młody, a tymczasem 26 lat i ósmy rok chyba już na wypożyczeniach...anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy