REKLAMA
REKLAMA

Arteta: Chcę Özila w jego najlepszym wydaniu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  18.06.2020 21:57
Arteta: Chcę Özila w jego najlepszym wydaniu

Mesut Özil  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Arsenalu Mikel Arteta stwierdził, że przywróci Mesuta Özila do składu swojego zespołu, kiedy uzna to za stosowne. - Wróci, kiedy uznam, że może dać z siebie wszystko - powiedział szkoleniowiec Kanonierów, cytowany przez Sky Sport.s


Byłego reprezentanta Niemiec zabrakło w składzie Arsenalu na środowe spotkanie z Manchesterem City, które zakończyło się wysoką porażką 0:3 londyńskiego zespołu.

Arteta szczery z Özilem


- Od pierwszego dnia rozmawiałem bardzo otwarcie z Mesutem. Uważałem, że jest gotowy, chętny i chce występować na takim poziomie, na jakim może to robić. Grał u mnie w każdym meczu - powiedział Arteta. - Gdy tylko zobaczę, że jest na to gotowy, będę traktował go jak wszystkich innych. Byłem z nim więcej niż fair, a on odpowiadał w wielu spotkaniach, tak jak tego chciałem. To jest właśnie to - kontynuował menedżer Kanonierów.

- W ostatnich tygodniach wiele się z nim działo i muszę szanować czas każdego zawodnika. Czasami potrzebują trochę czasu. Przez ostatnie dwa miesiące trudno było przygotować zawodników. Jestem jednak pierwszym, który chce Mesuta w jego w swoim najlepszym wydaniu. Pojawi się na boisku, kiedy uznam, że może dać z siebie wszystko - dodał trener Arsenalu.

Arteta zapytany, jak Özil zareagował na decyzję o tym, że nie znajdzie się w składzie, odpowiedział: - Nie było żadnego problemu Moja rozmawia z Mesutem zostanie jednak między nami. To była jasna i uczciwa konwersacja.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

kanonier43 | 18.06.2020 22:34

obrazi się po MS w Rosji,nie było to czyste w wypowiedziach Germanów dla których coś zrobił;
jednak dla Arsenalu pownien grać a bierze tylko kasę - typwoy INDYK

Mucha52 | 19.06.2020 02:48

P..zda nie piłkarz cieszę ze obraził się na Niemców bo od 5 lat nic nie pokazuje.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy