REKLAMA
REKLAMA

Najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną

dodał: redakcja  |  źródło: Goal.pl / bukmacherzy  |  22.02.2020 22:22
Najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zakłady bukmacherskie i piłka nożną są jak połączone naczynia. Futbol jest zdecydowanie najpopularniejszą dyscyplina w ofercie bukmacherów.

Nic nie nakręca emocji wśród graczy tak, jak najlepsze ligi świata, czy rodzima PKO BP Ekstraklasa. A przecież piłka nożna ma dla nas w zanadrzu jeszcze europejskie puchary. Tak, świetnie się składa, bowiem wróciły najlepsze ligi świata, a polska Ekstraklasa wkracza w decydującą fazę. Dlatego też postanowiliśmy porównać oferty legalnych bukmacherów i odpowiedzieć na pytanie, gdzie warto stawiać zakłady na piłkę nożną.

Lista bukmacherów, których wzięliśmy pod uwagę w naszej analizie:
STS
Totolotek
Betclic
LVBET
Fortuna
Superbet
Totalbet
PZBuk
ETOTO
forBET
eWinner

Jak sprawdziliśmy, który z nich to najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną? Dokonaliśmy skrupulatnej analizy na najpopularniejszych wśród graczy w Polsce ligach piłkarskich: Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga oraz, oczywiście PKO BP Ekstraklasa. Wybraliśmy mecze w ten sposób, aby najlepiej odzwierciedlić różnicę u poszczególnych bukmacherów.

Przyjrzeliśmy się tradycyjnym zakładom 1X2, zakładom z handicapem, a także liczbie bramek, czyli po prostu najczęściej stawianym rynkom w zakładach na piłkę nożną.

Przedstawione w dalszej części artykułu dane pozyskaliśmy od bukmacherów w dniach 15-19.06.2020. Wyniki te mogą różnić się nieco w przyszłości.Najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej


Z dobrymi zakładami na piłkę nożną jest jak z promocjami w sklepach. W Twoim portfelu może pojawić się więcej kasy, jeśli wybierzesz najlepsze kursy bukmacherskie i najniższe marże. Dlatego na początek przyjrzyjmy się, którzy bukmacherzy oferują najkorzystniejsze zakłady na piłkę nożną - bez podziału na konkretne ligi.

Pod uwagę wzięliśmy najpopularniejsze mecze oraz rynki bukmacherskie. Dzięki wypracowanej metodzie porównawczej, odpowiednio rozdysponowaliśmy punkty. Im punktów więcej, tym bukmacher oferuje niższe marże na swoich kursach. Zresztą, zobacz sam w tabeli poniżej, gdzie znalazł się nie tylko jeden najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną, ale trzech, równie solidnych operatorów:

Najlepsi bukmacherzy ogólnie
Miejsce Bukmacher Liczba punktów
1 ETOTO 448
2 forBET 431
3 STS 340


Dlaczego eTOTO to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?


Bukmacher eTOTO w swojej ekipie ma kilku ambasadorów, ściśle związanych z piłką nożną. Stąd też, zgodnie z przewidywaniami, zakłady na piłkę nożną wyglądają u niego bardzo solidnie. Wysokie kursy, a co za tym idzie niskie marże mogą się podobać szczególnie na Bundesligę, Premier League oraz hiszpańską La Liga. Bukmacher eTOTO najwięcej punktów w naszym porównaniu uzyskał w tradycyjnych zakładach 1X2 - na zwycięzcę meczu lub remis.

Przejdź na stronę etoto


Dlaczego forBET to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?


forBET to bukmacher, który zdaniem graczy, coraz odważniej puka do czołówki operatorów na polskim rynku hazardowym. Powód? Między innymi także dobre zakłady na piłkę nożną. Postanowiliśmy więc to sprawdzić i okazało się, że rzeczywiście tak jest. W forBET bardzo korzystnie wypada obstawianie Serie A, ale bukmacher znalazł się też na podium w punktacji dla każdej z lig, w tym dla PKO BP Ekstraklasy. Jeśli chodzi o rynki, to najsolidniej bukmacher zapunktował u nas w zakładach 1X2 oraz na handicapach azjatyckich.

Przejdź na stronę forBET


Dlaczego STS to najlepszy bukmacher, aby zacząć obstawianie piłki nożnej?


STS to nie tylko najpopularniejszy operator w Polsce, ale i najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną. Szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy Premier League, czy PKO BP Ekstraklasę. To właśnie tam, STS zgromadził najwięcej punktów za niskie marże bukmacherskie. STS oferuje najniższe prowizje na rynku na takie zakłady, jak “Obie drużyny strzelą gola”, a także bardzo korzystne kursy na handicapy europejskie, czy liczbę bramek.

Przejdź na stronę STS


Najlepszy na Premier League


Angielska Ekstraklasa to nie tylko najbogatsza liga, ale także rozgrywki, na które skierowane są oczy kibiców z całego świata. Nie można się więc dziwić, że Premier League zalicza się do najczęściej stawianych zakładów w Polsce. Wobec tego, warto sprawdzić, jak wygląda najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną na Wyspach Brytyjskich.

Najlepsz bukmacher na Premier League
Miejsce Bukmacher Ilość punktów
1 ETOTO 89
2 forBET 89
3 STS 68


W naszym zestawieniu eTOTO i forBET zgromadziły dokładnie tyle samo punktów. Nieco mniej, ale również na solidnym poziomie zaprezentował się STS.

eTOTO to bukmacher, którego powinni polubić gracze, stawiający tradycyjnie 1X2, gdyż to właśnie na takich rynkach, operator kojarzony z Mateuszem Borkiem, czy Tomaszem Smokowskim oferuje najniższe marże bukmacherskie (około 3,47% na porównanych przez nas meczach). Nieco wyższe prowizje na klasycznym rynku dolicza sobie forBET (około 3,84%). Bukmacher ten wypada za to najkorzystniej zakładach na piłkę nożną z handicapem azjatyckim. No i wreszcie STS, któremu w klasyfikacji najlepszego bukmacher na Premier League przypadł brązowy medal. Najpopularniejszy bukmacher w Polsce może pochwalić się przede wszystkim niskimi marżami na liczbę bramek, czy zakłady “obie drużyny strzelą gola”, gdzie ich wartość oscyluje w granicach 4,7%.

Najlepszy na Bundesligę


Robert Lewandowski bije kolejne bramkowe rekordy, a Ty pasjonujesz się obstawianiem strzelanych przez niego goli? Bez względu, czy grasz na “Lewego”, Bayern, czy jakąkolwiek inną drużynę, sprawdź, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną w przypadku meczów za naszą zachodnią granicą.

Najlepszy bukmacher na Bundesligę
Miejsce Bukmacher Liczba punktów
1 ETOTO 102
2 forBET 82
3 Totalbet 70


Niemiecka Ekstraklasa została zdominowana przez eTOTO. Bukmacher zgromadził zdecydowanie najwięcej punktów, co oznacza, że proponuje najlepsze kursy bukmacherskie. Najniższe marże u niego znajdziemy przede wszystkim na 1X2 (około 3,60%) oraz handicapy azjatyckie (około 5,16%). Na drugim miejscu uplasował się forBET. Największą częścią składową ogólnej liczby 82 punktów są podobnie, jak w eToto niskie marże na 1X2 (około 4,13%) oraz azjatyckie handicapy (około 5,90%). Podium tym razem zamyka Totalbet. Najmłodszy w tym gronie bukmacher zaskoczył niskimi marżami na “obie drużyny strzelą gola” (około 6,70%).

Najlepszy na La Liga


Hiszpańska liga kojarzy się z wielką rywalizacją FC Barcelony i Realu Madryt. Jednak oprócz Blaugrany i Królewskich, w La Liga dzieje się o wiele więcej. Zadziorni podopieczni Diego Simeone, czy Nietoperze z Valencii - to wszystko wyzwala niebywałe emocje, także wśród graczy w Polsce. Jeśli La Liga jest tym, co lubisz obstawiać, to sprawdź, który bukmacher ma dla Ciebie najlepszą ofertę, dzięki najniższym marżom.

Najlepszy bukmacher na La Liga
Miejsce Bukmacher Liczba punktów
1 ETOTO 101
2 forBET 86
3 STS 70


101 punktów - dokładnie tyle, w naszym zestawieniu zgromadziło eToto. Zakłady bukmacherskie mogą poszczycić się najniższymi marżami na rynku na zakłady 1X2 (około 3,18%) oraz na liczbę bramek (około 4,22%). Tuż za plecami eToto znalazł się bukmacher forBET. Uplasował się on w czołówce wszystkich, porównanych przez nas rynków. Warto jednak w tym miejscu wyróżnić u niego niskie marże na 1X2 (około 3,82%). Za plecami tej dwójki, z pewną stratą punktową, znalazł się STS. Bukmacher zaskoczył przede wszystkim korzystnymi marżami na “obie drużyny strzelą gola” (około 4,69%), a także na europejskie handicapy.

Najlepszy na Serie A


“Pio, Pio, Pio” - jeszcze jakiś czas temu, oglądając Calcio mogliśmy krzyczeć w ten sposób przy bramkach Krzysztofa Piątka. “Pjona” odszedł z AC Milan, ale Serie A zachowała swój urok. Dla wielu włoska ekstraklasa to liga, która ma specyficzny klimat, którego po prostu nie da się, nie lubić. Jeżeli do tego dochodzą wielkie gwiazdy, choćby w osobie Cristiano Ronaldo, to czemu się dziwić, że gracze zacierają sobie ręce na zakłady na Serie A. Oferują je wszyscy legalni bukmacherzy, ale przyjrzyj się, który z nich to najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną na Półwyspie Apenińskim.

Najlepszy bukmacher na Serie A
Miejsce Bukmacher Liczba punktów
1 forBET 92
2 STS 71
3 ETOTO 70


W przypadku włoskiego Calcio, reszcie stawki uciekł nieco bukmacher forBET, który w naszym zestawieniu otrzymał 92 punkty. Operator ten uplasował się w czołówce niemal wszystkich, najważniejszych rynków bukmacherskich. Proponuje niskie marże na 1X2 (około 3,79%) oraz handicapy azjatyckie, czy liczbę bramek. Na drugim i trzecim miejscu, podobną liczbę zgromadził zarówno STS, jak i eTOTO. W przypadku zakładów bukmacherskich STS pochwalić można korzystne marże na liczbę bramek (około 5,05%), czy “obie drużyny strzelą gola” (około 5,74%). Ostatni z rynków to także “oczko w głowie” eTOTO, które oferuje marże oscylujące w granicach 6%.

Najlepszy na PKO BP Ekstraklasę


Choć rodzima PKO BP Ekstraklasa odbiega poziomem od najlepszych lig, to wszyscy czekaliśmy na nią z wielkim utęsknieniem. W końcu jest i wreszcie można stawiać zakłady! Ale zaraz, zaraz, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożna na krajowym podwórku?

Najlepszy bukmacher na PKO BP Ekstraklasę
Miejsce Bukmacher Liczba punktów
1 ETOTO 86
2 forBET 82
3 STS 67


Do samego końca ważyły się losy zwycięzcy w kategorii “Najlepszy na PKO BP Ekstraklasę”. Ostatecznie, rzutem na taśmę wygrał eTOTO. Bukmacher pokazał się z dobrej strony, prezentując niskie marże na handicapy, liczbę bramek oraz “obie drużyny strzelą gola”. forBET z kolei nie miał sobie równych w zestawieniu marż na 1X2 (nieco ponad 4%) i wypadł dobrze także w przypadku zakładów na liczbę bramek. Najniższy stopień na podium przypadł bukmacherowi STS, który w każdym, porównanym przez nas rynku bukmacherskim uplasował się wysoko (marże w granicach 4-6%)

Podsumowanie


Futbol wrócił, a Ty zastanawiasz się, jaki jest najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną? Już teraz nie musisz! Dzięki naszemu porównaniu sprawdzisz, który oferuje najniższe marże, a co za tym idzie, najkorzystniejsze kursy bukmacherskie.Jeszcze raz warto nadmienić, że zakłady na piłkę nożną wypadają najlepiej u trójki bukmacherów: eTOTO, forBET oraz STS. Potencjał na przyszłość wykazują także Totalbet (323 punkty) oraz LVBET (309 punktów), którym, jak widzisz, zabrakło naprawdę niewiele, aby załapać się na nasze podium.

Przygotowaliśmy zarówno ogólne zestawienie, jak i podział na poszczególne ligi. Po co tracić energię na czytanie o Serie A, która może Cię nie interesować, skoro obstawiasz La Ligę i vice versa? To wszystko znajdziesz powyżej. Mamy nadzieję, że Twój najlepszy bukmacher, aby ponownie obstawiać piłkę nożną, okaże się też szczęśliwym wyborem. Życzymy powodzenia!
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy