REKLAMA
REKLAMA

Watford po emocjonującej końcówce remisuje z Leicester!

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  20.06.2020 15:28
Watford po emocjonującej końcówce remisuje z Leicester!

Jamie Vardy  |  fot. Abaca / Hepta / Sportpictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Watford remisuje z Leicester City w meczu 30. kolejki Premier League. Pierwsza połowa była dosyć nudna, gdyż padł w niej jedynie jeden celny strzał, którego autorem byli piłkarze Watford. W końcówce meczu bramkę zdobyli zawodnicy Leicester i mogłoby się wydawać wtedy, że mecz jest przesądzony. Rzutem na taśmę jednak, rezultat spotkania wyrównali gospodarze.

Kibice mogli być zawiedzeni po obejrzeniu pierwszej połowy. Przeważała w niej drużyna Leicester, ale nie zdołali oni oddać ani jednego celnego strzału. Watford kreowało sobie mniej sytuacji niż rywale, ale to oni w tej części spotkania oddali uderzenie w światło bramki. Dobrze dysponowany Schmeichel zapobiegł jednak utracie bramki.

W drugiej połowie oba zespoły miały więcej szans na zdobycie bramki, ale przez dłuższy czas nie znaleźli sposobu na bramkarza rywali.

Pierwsza bramka padła dopiero w 90. minucie a jej autorem był Chilwell. Anglik zdecydował się oddać strzał ze skraju pola karnego i piłka skierowana w okienko trafiła do bramki.

Chwilę później jednak, bo w 93. minucie do wyrównania doprowadzili gospodarze. Bramkę nożycami zdobył wtedy Dawson, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym. Tym samym ustalił on wynik spotkania.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

The__Normal__On | 20.06.2020 15:45

Obie brameczki prima sort! Obie kandydują do bramki kolejki, a może nawet sezonu!

Rob66 | 20.06.2020 15:50

Lisy strasznie frajersko straciły punkty. Brawo dla Dawsona za decyzje i refleks.

Maciejus_ManUtd | 20.06.2020 16:42

Czemu STS nie działa za granicą???? Ehh. Watford u siebie to każdemu może urwać.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy