REKLAMA
REKLAMA

Wartość Jorginho wzrasta? Tak twierdzi jego agent

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  23.06.2020 16:10
Wartość Jorginho wzrasta? Tak twierdzi jego agent

Jorginho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer pomocnika Chelsea FC Jorginho przekonuje, że cena jego klienta wzrosła. Przypomnijmy, że reprezentant Włoch dołączył do ekipy z zachodniego Londynu z SSC Napoli latem 2018 roku. Zawodnik kosztował wówczas 57 milionów euro plus premie.

Jorginho ma kontrakt z Chelsea ważny do 2023 roku. Niemniej co jakiś czas doniesienia mediów wskazują, że chętny na pozyskanie piłkarza do Juventusu FC, jest Maurizio Sarri.

- Jego cena z pewnością wzrosła w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ dobrze sobie radził w Londynie i stał się stałym reprezentantem Włoch - powiedział Joao Santos w rozmowie z CalcioMercato.com.

Agent Jorginho: Nikt nie może sobie teraz pozwolić na taka inwestycję


- Jest teraz wicekapitanem Chelsea i zgromadził wiele cennych doświadczeń w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Myślę, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby pojawiła się oferta za Jorginho, ponieważ nikt nie może sobie teraz pozwolić na taką inwestycję na rynku transferowym - zaznaczył agent piłkarza.

- Z powodu pandemii nikt nie wie, kiedy możemy powrócić do normalności, a nawet grać z kibicami na stadionie, więc to duży problem dla klubów funkcjonujących na rynku transferowym - skwitował Santos.

Jorginho w tej kampanii wystąpił w 37 meczach, notując w nich siedem trafień.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy