REKLAMA
REKLAMA

Mourinho w konflikcie z piłkarzem. Francuz odmawia gry

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ESPN  |  24.06.2020 17:33
Mourinho w konflikcie z piłkarzem. Francuz odmawia gry

Jose Mourinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Tottenhamu Hotspur Tanguy Ndombele powiedział menedżerowi zespołu Jose Mourinho, że nie chce grać w jego zespole. Wcześniej miało dojść do ostrego spięcia pomiędzy nimi - informuje ESPN.

Do kłótni miało dojść podczas poniedziałkowego treningu, a następnie miała być ona kontynuowana w biurze Mourinho znajdującym się w centrum treningowym klubu w Enfield.

Ndombele ma dość Mourinho


23-letni Ndombele, który trafił do Tottenhamu latem ubiegłego roku za 62 miliony euro z Olympique Lyon, ma mieć dość ciągłej krytyki i szyderstw ze strony portugalskiego szkoleniowca, zarówno prywatnych jak i publicznych, które miały miejsce od czasu, gdy Mourinho zastąpił Mauricio Pochettino w listopadzie ubiegłego roku.

Zawodnik czuł się przygotowany do wznowienia sezonu, po spełnieniu wystosowanych w jego kierunku próśb Mourinho, między innymi dotyczących wagi. Pozytywnie odpowiedział również na prośbę Mourinho o odbycie treningu w jednym z parków w Londynie, mimo że było to sprzeczne z wytycznymi rządu, za co portugalski szkoleniowiec później przepraszał.

Po powrocie do treningów Ndombele miał usłyszeć od szkoleniowca, że wciąż nie jest gotowy do gry i nie pracuje wystarczająco podczas treningów. W efekcie nie wystąpił w żadnym z dwóch pierwszych spotkań Kogutów po wznowieniu rozgrywek. Rozgoryczony piłkarz, który uważa, że jest przygotowany do gry w stu procentach, miał poinformować Mourinho, że nie wystąpi już w jego zespole.

Francuz odejdzie z Tottenhamu?


Agenci zawodnika Romain Fernandez i Mounir Sidhoum szukają tego rozwiązania, ale według informacji ESPN, na chwilę obecną nie ma szansy na powrót Ndombele do zespołu. Tym samym bardzo realne wydaje się odejście piłkarza po zakończeniu obecnego sezonu. Wśród kandydatów do jego pozyskania wymienia się między innymi Paris Saint-Germain, Barcelonę i Bayern Monachium.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

PLGero | 25.06.2020 16:19

Wiadomo jaki charakter mam Mou.
Ale mimo wszystko śmieszą mnie takie sytuacje, gdy pracownik obraża się na szefa, gdy szef nie wykonuje tego co sobie pracownik wymyślił. Będzie gotowy to będzie grał, trener jest od tego, aby ustawiać zespół, a nie każdy z zawodników osobno. Przedszkole !anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy