REKLAMA
REKLAMA

Obrońca Bayernu wzmocni Chelsea?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: The Athletic  |  24.06.2020 18:57
Obrońca Bayernu wzmocni Chelsea?

David Alaba  |  fot. Karol Cichoń

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Nie Ben Chilwell, a David Alaba trafi latem do londyńskiej Chelsea? Reprezentant Austrii jest poważnym kandydatem do wzmocnienia lewej strony defensywy drużyny prowadzonej przez Franka Lamparda.

Dotychczas najczęściej mówiło się o możliwych przenosinach na Stamford Bridge Bena Chilwella, ale na przeszkodzie mogą stanąć oczekiwania finansowe Leicester City, który chce otrzymać za swojego piłkarza 70 milionów funtów.

Z tego powodu przedstawiciele Chelsea zaczęli się rozglądać za innymi kandydatami i jak informuje The Athletic postawili na Davida Alabę. Władze londyńskiego klubu miały już nawet zwrócić się do Bayernu Monachium z zapytaniem o dostępność 28-letniego Austriaka.

Alaba odejdzie z Bayernu?


Alaba jest związany z Bayernem umową, która wygasa latem przyszłego roku. Do tej pory rozmowy w sprawie jej przedłużenia nie zakończyły się złożeniem podpisów i coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym obrońca latem opuszcza Monachium.

Doświadczony reprezentant Austrii nie może narzekać na brak zainteresowania, bowiem chętnie do siebie sprowadziliby go przedstawiciele między innymi Interu Mediolan i Barcelony. Teraz do grona poważnych kandydatów do jego pozyskania dołączyła Chelsea.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

chelsea4life | 24.06.2020 19:36

Kto wymyślił 70 czy 80 mln. za Chilwella? United już zapłacili Leicester podobne pieniądze za klocka, który jest co najwyżej solidny.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy