REKLAMA
REKLAMA

Burnley skromnie pokonuje Watford

dodał: Patryk Śliwiński  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  25.06.2020 20:59
Burnley skromnie pokonuje Watford

Jordan Pickford  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W meczu 31. kolejki Premier League Burnley pokonało Watford. W spotkaniu padł tylko jeden gol, którego autorem byli gospodarze. Dzięki temu zwycięstwu awansowali oni o dwie pozycje w tabeli Premier League i plasują się na 11. miejscu. Skomplikowała się za to sytuacja Watfordu, mają oni wciąż jedynie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Pierwszą połowę tego spotkania zdominował zespół Burnley. Częściej byli przy piłce, a także stwarzali sobie znacznie więcej okazji bramkowych niż Watford. O niemocy gości może świadczyć fakt, że oddali oni w tej części meczu jedynie jeden celny strzał. Gospodarze w 14. minucie zdobyli bramkę, ale z powodu pozycji spalonej została nieuznana. Drużyny schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie.

W drugiej połowie nieco więcej do powiedzenia miał zespół gości. Wydawać by się mogło, że Watford zaczęło kontrolować spotkanie.

W 73. minucie jednak, na prowadzenie wyszło Burnley. Dośrodkowanie McNeila wykorzystał wtedy Rodriguez, który strzałem główką zmusił Fostera do wyjmowania piłki z siatki. Anglik otworzył wtedy, a zarazem ustalił wynik spotkania.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy