REKLAMA
REKLAMA

Milner: Obrona tytułu będzie trudniejsza niż jego zdobycie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  28.06.2020 16:06
Milner: Obrona tytułu będzie trudniejsza niż jego zdobycie

James Milner  |  fot. Rafał Rusek

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Liverpoolu James Milner uważa, że jego drużyna musi przygotować się na nowy atak ze strony Manchesteru City, kiedy w przyszłym sezonie będzie bronić mistrzowskiego tytułu.

Liverpool od czwartku jest już pewny zdobycia 19. w historii klubu mistrzowskiego tytułu. Podopieczni Jürgena Kloppa odnieśli sukces we wspaniałym stylu, bowiem na siedem kolejek przed zakończeniem sezonu mają 23 punkty przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City.

Doświadczony pomocnik Liverpoolu uważa jednak, że o obronę mistrzowskiego tytułu w przyszłym sezonie będzie bardzo trudno. Milner w przeszłości dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Anglii z Manchesterem City, ale Obywatelom nie udawało się obronić zdobytych tytułów w kolejnym sezonie.

- Widzisz, jak trudno jest jakiejkolwiek drużynie bronić tytułu. Manchester City poradziło sobie z tym w ubiegłym sezonie, ale wcześniej próbowali dwa razy i to im się nie udało - powiedział Milner. - Byłem tam w obu w sezonach po zdobyciu tytułów i zawsze odpadaliśmy z wyścigu, To jest coś, czego się nauczyłem - kontynuował.

- Ta drużyna Liverpoolu pokazała, że potrafimy radzić sobie z rozczarowaniem. Czy teraz będziemy potrafili pokazać, że radzimy sobie także z sukcesem? Bycie tak dobrym w kolejnym sezonie jak my w tym nie wystarczy. City podniesie poprzeczkę, podobnie jak inne kluby - mówił pomocnik The Reds.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

redsik | 28.06.2020 17:03

najgorsze jest raczej to że grając z mistrzem Anglii drużyny pokroju CP, Burnley, Newcastle będą stawiać autobus i grać na remis, to nam nie pomoże

The__Normal__On | 28.06.2020 17:04

Hurr durr, sędziowie będą drożsi, hurr durr

FCHollywood | 28.06.2020 21:24

Coś o tym wie, bo miał tak w City. Gość może być z siebie dumny, ponieważ był członkiem ekipy z Manchesteru gdy oni zdobywali swój pierwszy tytuł Premier League i teraz pierwszy tytuł zdobyło LFC.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy