REKLAMA
REKLAMA

Powrót Sancho do Man City? Guardiola komentuje

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  02.07.2020 09:13
Powrót Sancho do Man City? Guardiola komentuje

Jadon Sancho  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Josep Guardiola odrzucił możliwość powrotu Jadona Sancho do Manchesteru City podczas letniego okna transferowego. Utalentowany zawodnik, który obecnie jest piłkarzem Borussii Dortmund, jest mocno łączony z powrotem do Anglii.

Sancho jest wychowankiem akademii piłkarskiej Manchesteru City, z której trzy lata temu, w wieku 17 lat przeniósł się do Borussii Dortmund. Obecnie uważany jest za jednego z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Europie.

W ostatnim czasie Sancho był łączony przede wszystkim z przejściem do Manchesteru United, ale wśród klubów mogących być zainteresowanymi sprowadzeniem Anglika wymieniany był również Manchester City. Josep Guardiola, który w przyszłym sezonie prawdopodobnie nie będzie miał do swojej dyspozycji Leroy'a Sane, odrzuca jednak możliwość sprowadzenia Sancho.

Guardiola: To nie miałoby sensu


- Nie, nie, nie. Postanowił odejść. Dlaczego miałby zdecydować się na powrót? - powiedział Guardiola, cytowany przez Sky Sports. - Chcieliśmy, aby został podobnie jak Eric Garcia i Phil Foden, ale on zdecydował jak Leroy Sane i ja, kiedy zdecydowałem się przenieść do innych krajów - kontynuował menedżer Manchesteru City.

- Kiedy zdecydował się na przeprowadzkę do Dortmundu, to nie dla tego, żeby zdecydować się na powrót rok później. To nie miałoby sensu. Nie chciał tu być, więc myślę, że nie będzie chciał tu wracać - dodał szkoleniowiec Manchesteru City.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

marcB | 02.07.2020 13:13

Szorstki Giardiola. Krótko mówiąc, póki ja tu jestem Sancho nie ma powrotuanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy